Кременчуцьких дітлахів навчає близько 2,5 тис. педагогів

Працевлаштування педагогічних працівників здійснюється  відповідно до вимог законодавства в галузі освіти та трудового законодавства шляхом укладання трудового договору.

У міських навчально-виховних установах Кременчука комунальної форми власності працює 2493 педагогічні працівники.

За інформацією прес-служби міськради, навчальний 2018 – 2019 рік розпочався в закладах освіти з забезпеченням освітнього процесу в повному обсязі. Кількість та якість підготовки педагогів свідчить про задовільний стан кадрового забезпечення закладів освіти міста. На сьогодні з  вищою кваліфікаційною категорією в  закладах загальної середньої освіти працює 585 вчителів, серед них 2 Заслужені вчителі України, 2 Заслужені працівники освіти України, 245 учителів-методистів, 243 старші вчителі  та  44 відмінники освіти України. Більшість педагогічних працівників закладів середньої освіти мають педагогічний стаж понад 20 років. Таких у поточному році приступило до роботи 757 осіб.

Разом із тим, у зв’язку з оновленням законодавчо–нормативної бази в галузі освіти та розширенням освітня галузь міста потребує збільшення  кількісного складу педагогічного потенціалу.

Із метою інформування громадськості інформація про наявні вакансії педагогічних працівників у закладах освіти розміщується міста розміщується на офіційному веб-сайті департаменту освіти за посиланням  http://kr-osvita.gov.ua/kadri/

Працевлаштування педагогічних працівників здійснюється  відповідно до вимог законодавства в галузі освіти та трудового законодавства шляхом укладання трудового договору.

 

Все по темі: заклади освіти  педагоги. Кременчук 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Травня, 2019 Понеділок
19 Травня, 2019 Неділя
18 Травня, 2019 Субота
більше новин