На базі Кременчуцького військомату з’явиться мобільна агітаційна група

На Полтавщині військові комісари обговорили питання комплектування армійських лав військовослужбовцями-контрактниками.

На базі Полтавського обласного військового комісаріату пройшло інструкторсько-методичне заняття за участю міських та районних комісарів, командирів підрозділів територіальної оборони.

Про це повідомляє Міністерство оборони України на своєму сайті.

– Комплектування армійських лав військовослужбовцями-контрактниками є одним із пріоритетних напрямів, яке вимагає уваги відповідних структур як у містах та райцентрах, так і в кожному селищі регіону, – зазначив військовий комісар Полтавського ОВК полковник Дмитро Губський.

Окрім більш активного використання засобів наочної агітації та друкованої продукції учасники заходу обговорили і можливість створення на базах військових комісаріатів мобільних агітаційних груп.

Їхня мета полягатиме у роз’ясненні безпосередньо на місцях умов та особливостей проходження військової служби за контрактом, соціальних пільг та перспектив кар’єрного і фахового зростання.

У ході обміну думками присутні одностайно підтримали ініціативу відносно участі у роботі таких мобільних підрозділів учасників бойових дій та представників органів влади як обласного, так і місцевих рівнів.

Все по темі: військомат  Кременчук  мобільна агітаційна група 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Травня, 2019 Понеділок
19 Травня, 2019 Неділя
18 Травня, 2019 Субота
більше новин