У кременчуцьких пенсіонерів з 1 березня збільшаться пенсії

У державному бюджеті України на 2019 рік передбачається достатній ресурс для проведення індексації пенсій українцям і збільшення пенсій військовим.

Одним із нововведень пенсійної реформи, яка почала «працювати» в Україні з 1 жовтня 2017 року, стало запровадження автоматичної індексації пенсій. Тобто, законом було заплановане щорічне підвищення пенсій з 1 березня, яке не залежатиме ані від рішень Кабінету міністрів, ані від рішень парламенту.

Про це повідомляє Головне управління Пенсійного фонду України в Полтавській області.

Формула масштабного підвищення пенсій, яке розпочнеться 1 березня, передбачена законом і враховує такі показники, як рівень інфляції та темп росту середньої зарплати. Зокрема, береться пенсія, розрахована у відповідності із законом про загальнообов’язкове пенсійне страхування, підвищується на 50% від зростання середньої зарплати за попередній рік і додається 50% від інфляції за попередній рік. У 2019-2020 роках будуть враховуватися показники за один попередній рік, з 2021 року – за три попередні роки.

Всі розрахунки будуть проводити індивідуально, з урахуванням того, чи має пенсіонер різні надбавки і доплати, який у нього стаж роботи і якою була зарплата, тому підвищення будуть неоднаковими для усіх.

Березневе підвищення торкнеться практично тих же пенсіонерів, яким підвищували пенсії у жовтні 2017 року, – а це близько 400 тис. мешканців Полтавщини, або майже 90% загального контингенту. За попередніми підрахунками, зробленими у Головному управлінні, пенсійні виплати в результаті індексації можуть зрости, в середньому, приблизно на 237 грн. А додаткові щомісячні видатки на виплату пенсій в області збільшаться на 87,3 млн грн.

У державному бюджеті України на 2019 рік передбачається достатній ресурс для проведення індексації пенсій українцям і збільшення пенсій військовим.

 

Все по темі: 1 березня  збільшення пенсій  Кременчук 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Травня, 2019 Понеділок
19 Травня, 2019 Неділя
18 Травня, 2019 Субота
більше новин