З аліментників Полтавщини стягнуто 27 млн грн

Питання боротьби з економічним насильством та захисту прав маленьких українців – ключові в роботі органів державної виконавчої служби.

Завдяки прийнятим законам #ЧужихДітейНеБувє минулого року державні виконавці області стягнули понад 287 млн грн аліментів.

Про це повідомив начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко.

«Питання боротьби з економічним насильством та захист прав маленьких українців – один з ключових напрямів роботи органів державної виконавчої служби. Завдяки прийнятим законам #ЧужихДітейНеБувє минулого року державні виконавці області стягнули понад 287 млн грн аліментів і це досить гарний результат, який у 1,5 рази більший ніж у 2017 році. Не зупиняємося на досягнутому: цього року з боржників стягнуто понад 27 млн грн аліментів», – розповів Олег Тимченко.

З 27 млн грн аліментів 11 стягнуто саме завдяки застосуванню механізмів впливу, які передбачені законами #ЧужихДітейНеБуває. Так, виконавцями винесено майже 22 тисячі постанов про тимчасове обмеження боржника у праві виїзду за кордон, керувати транспортним засобом, користуватися зброєю та полювати. Винесено понад 2 тисячі постанов про накладення штрафу у розмірі 20, 30 та 50% на суму боргу в  залежності від терміну заборгованості.

Іншим механізмом впливу на боржників є притягнення їх до виконання суспільно корисних робіт.

«173 боржники Полтавщини притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді суспільно корисних робіт, з яких 100 уже відпрацювали та на користь дітей перераховано понад 170 тис грн аліментів», – розповів очільник юстиції Полтавщини.

Все по темі: аліментники  Кременчук  стягнення коштів 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Травня, 2019 Понеділок
19 Травня, 2019 Неділя
18 Травня, 2019 Субота
більше новин