Кременчужанка Єлизавета Каланіна закріплює лідерство в списку чемпіонів-дзюдоїстів європейського рівня

Вчора, 27 лютого гордість українського дзюдо – кременчужанку Єлизавету Каланіну з черговою перемогою на чемпіонаті європейського рівня привітали міський голова Віталій Малецький, Почесний громадянин міста Кременчука, Почесний Президент СК «Легіон – Спорт» Володимир Матицин, заступник міського голови Руслан Проценко та заслужений тренер України, особистий тренер спортсменки Василь Волошин.

За інформацією прес-служби міськради, у кременчужан ім’я Єлизавети Каланіної завжди асоціюється з перемогами. Нещодавно вона підтвердила таке  громадське судження, адже повернулася додому з черговою нагородою – зі срібною медаллю турніру серії Grand Prix з дзюдо серед чоловіків та жінок, який відбувся в січні 2019 року в Ізраїлі.

Міський голова Віталій Малецький насамперед подякував Володимиру Матицину, який особисто кілька десятиліть спортивні дарування Кременчука, надаючи їм можливість досягати високих результатів на європейському та світовому рівнях. Керівник міста наголосив, що міська влада також  добре розуміє  свою відповідальність перед спортсменами, які тренуються в спортивних секціях, закладах різних форм власності. Два роки тому в міському бюджеті було значно збільшено фонд  для виплати стипендій міської ради видатним спортсмена Кременчука, запрацювала програма щодо  забезпечення житлом на умовах співфінансування з фондом молодіжного будівництва  кременчуцьких олімпійців і параолімпійців, призерів чемпіонатів вищих рівнів, тощо. Віталій Малецький наголосив, що влада робитиме все можливе, аби всі бажаючі  займатися фізкультурою та спортом мали для цього належні умови.

Вітаючи вихованку СК «Легіон-спорт» із черговою заслуженою перемогою, Володимир Матицин  відмітив, що Єлизавета Каланіна щороку зростає як спортсменка та підкорює нові висоти Спортивного Олімпу. Вона є прикладом для дітей та молоді Кременчука, які за бажанням мають всі шанси повторити її успіх. А для цього їм треба надати переваги здоровому способу життя, поставити мету та досягати її. А  спортсменів такого рівня,  якого вже досягла кременчуцька  дзюдоїстка – Єлизавета Каланіна, треба поважати, робити все, щоб їх талант і потенціал залишався в нашому місті.

Заслужений тренер України з дзюдо Василь Волошин наголосив, що подальша боротьба спортсменки Єлизавети Каланіної вимагає нових перемог.  На особистому рахунку у Єлизавети ще немає нагород із Чемпіонату світу та Олімпіади, тож є  ще до чого прагнути. Вцілому він зазначив, що перемоги СК «Легіон-спорт» – це історія розвитку обласного та міського дзюдо.

 

Все по темі: Єлизавета Каланіна  Кременчук  Спортсменка 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин