На автошляхах Кременчука латають ями

Триває тимчасовий ямковий ремонт.

КП «Шляхове ремонтно-будівельне управління» розпочало виконувати тимчасовий ямковий ремонт дорожнього полотна більше ніж три тижні тому.

За інформацією прес-служби міськради, після проведення моніторингу проблемних ділянок автомагістралей, на які традиційно припадає найбільше навантаження, у тому числі від транзитного транспорту,  шляховики визначилися з видами дорожніх робіт.  Тимчасовий ремонт асфальтобетонного покриття спрямований на ліквідацію ямковості та забезпечення комфортних умов для руху автотранспорту.  Для ліквідації ушкоджених місць використовують різні ремонтні технології.

Сьогодні ШРБУ продовжує ліквідовувати ямковість на правому та лівому березі Кременчука, а саме, на Наб. Л. Дніпрова, Пр. Літературному, Вул. Манагарова, Вул. Республіканській, Вул. Леонова, Вул. Ярмарковій, Вул. Свободи та Вул. Вадима Пугачова.

Також зазначається, що минулого року шляховиками Кременчука було встановлено рекорд в частині виконання ремонтних робіт на міських автомагістралях. За інформацією КП «Шляхове ремонтно-будівельне управління», торік було капітально та поточно відремонтовано 166 тис. 300 квадратних метрів доріг різного значення. Під час ремонту дорожниками застосовувалися різні технології. Візуальна ревізія відремонтованих торік ділянок доріг  показала, що після зими дорожнє покриття збереглося  та на сьогодні перебуває в належному технічному стані.

За інформацією ШРБУ, цього року плановий ремонт доріг розпочнеться після встановлення нормативних показників температур зовнішнього повітря.

 

Все по темі: автошляхи  Кременчук  латання ям 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
5 Грудня, 2019 Четвер
4 Грудня, 2019 Середа
більше новин