Кабмін знизив норму споживання газу населенням без лічильників, – Рева

Міністр соціальної політики Андрій Рева заявив, що Кабінет Міністрів знизив норму споживання газу населенням без лічильників за наявності газової плити та централізованого гарячого водопостачання з 3,29 куб. м до 3,28 куб. м на одну людину на місяць.

Про це він сказав під час години запитань до уряду, передають Українські Новини.

За його словами, таке рішення було прийнято на засіданні 27 лютого у відповідь на судові позови облгазів щодо нових норм споживання газу.

Рева зазначив, що на наступному засіданні уряд розгляне низку документів для врегулювання ситуації.

Як повідомляли Українські Новини, 7 лютого набуло чинності зниження норми споживання газу населенням без лічильників з 9,8 куб. м до 3,29 куб. м і зниження норми споживання газу для споживачів за відсутності централізованого гарячого водопостачання та газового водонагрівача з 18,3 кубометрів до 5,39 і для тих, хто використовує газову плиту і водонагрівач з 23,6 кубометрів до 10,49.

Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” заявляє, що суд задовольнив вимоги компанії “Кременчукгаз” і призупинив дію постанови Кабінету Міністрів про зниження норми споживання для населення, яке використовує газ лише для приготування їжі без лічильників до 3,29 кубічних метрів на одну людину.

Все по темі: газ  норма  споживання 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
15 Жовтня, 2019 Вівторок
14 Жовтня, 2019 Понеділок
13 Жовтня, 2019 Неділя
12 Жовтня, 2019 Субота
більше новин