Кременчужани з інвалідністю можуть придбати залізничні квитки через Інтернет

Всім особам із інвалідністю, які бажають скористатися сервісом купівлі пільгового квитка через мережу Інтернет, необхідно звернутись до управлінь соціального захисту населення для внесення інформації до Централізованого банку даних з проблем інвалідності.

У департаменті соціального захисту та питань АТО виконкому міської ради повідомляють, що ПАТ «Укрзалізниця» запровадило сервіс придбання пільгових квитків в онлайн режимі для осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, осіб з інвалідністю внаслідок війни, а також осіб, які супроводжують дітей з інвалідністю або осіб з інвалідністю першої групи і мають право на пільговий проїзд.

За інформацією прес-служби міськради, при оформленні пільгового квитка через мережу Інтернет інформація про посвідчення, яке дає право на пільговий проїзд, звіряється в режимі реального часу з даними, які містяться в Централізованому банку даних з проблем інвалідності Мінсоцполітики, а саме – перевіряється наявність інформації про посвідчення, відповідність імені та прізвища особи, групи інвалідності, віку.

Всім особам із інвалідністю, які бажають скористатися сервісом купівлі пільгового квитка через мережу Інтернет, необхідно звернутись до управлінь соціального захисту населення для внесення інформації до Централізованого банку даних з проблем інвалідності. При собі необхідно мати паспорт громадянина України, картку фізичної особи-платника податків, пільгове посвідчення та довідку МСЕК про наявність групи інвалідності.

За більш детальною інформацією звертатись до управлінь соціального захисту населення за місцем реєстрації: 

– жителі Автозаводського району – м. Кременчук, проспект Свободи, буд. 66, тел. 75-86-82 (каб. 25); 

– жителі Крюківського району – м. Кременчук, вул. Приходька, буд. 90, тел. 6-21-95 (каб. 118).

Все по темі: кременчужани з інвалідністю  придбання залізничних квитків  через Інтрнет 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин