Монетизація субсидій вступила в дію

Всі кременчуцькі субсидіанти в березні місяці отримають субсидію  готівкою, яку потім спрямують на оплату житлово-комунальних послуг.

Відучора, 1 березня в Україні вступила в дію монетизація субсидій на житлово-комунальні послуги. Такі зміни в призначенні житлових субсидій передбачені Постановою Кабінету Міністрів України, відповідно до якої виплата субсидіантам житлових субсидій відбуватиметься в готівковій формі.

Про це повідомляє прес-служба міськради.

Як зазначає директор департаменту соціального захисту населення та питань АТО виконкому Кременчуцької міської ради Марина Доценко, виплата готівки здійснюватиметься родинам, яким субсидія була призначена до 31 грудня 2018 року, а також сім`ям, які звернулися за оформленням субсидій в поточному році, але така їм була призначена на опалювальний період 2018-2019 р.р. Всі кременчуцькі субсидіанти в березні місяці отримають субсидію  готівкою, яку потім спрямують на оплату житлово-комунальних послуг.

Марина Доценко наголосила, що всі субсидіанти розділяються на 2 категорії – пенсіонери та непенсіонери. Людині – пенсіонеру нарахування готівки здійснюватиметься на поточний пенсійний рахунок. Якщо пенсіонер отримує пенсію через відділення банку, то субсидія йому нараховуватиметься на пластикову картку. Якщо через Укрпошту,  то він зможе отримати готівку або через поштове відділення,  або поштар доставить її разом із пенсійними виплатами додому.

Інша категорія субсидіантів зможуть отримати  субсидію в готівковій формі, починаючи з 12 березня, у будь-якому відділенні Ощадбанку. Для цього громадянам необхідно звернутися до банківської установи з паспортом і ідентифікаційним номером для того, щоб скористатися перекладом «Швидкі гроші».  Разом із тим, якщо субсидіант не бажає отримувати субсидію готівкою через переклад «Швидкі гроші», то йому необхідно відкрити соціальну пластикову картку Ощадбанку. Ця послуга є безкоштовною.

 

Все по темі: вступила в дію  Кременчук  монетизація субсидій 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин