На Полтавщині близько 200 військовослужбовців-резервістів завершили курс навчання

Близько 200 військовозобов’язаних оперативного резерву сьогодні закінчили програму навчання у 179-му навчально-тренувальному центрі військ зв’язку Збройних Сил України. З цієї нагоди на плацу навчального закладу відбулось урочисте шикування особового складу.

Начальник навчально-тренувального центру полковник Ігор Міцюк у своїй промові до випускників висловив побажання та надію на те, що набуті знання та досвід вони у разі потреби використають з максимальною ефективністю. В свою чергу, позитивні результати навчання та іспитів стануть позитивною мотивацією для послідуючих каденцій резервістів, пише прес-служба Генштабу.

Курс навчання тривав близько двох місяців. Він включав у себе як теоретичну, так і практичну підготовку військовозобов’язаних. Акцент робився на вивчення новітніх систем та засобів зв’язку, умінню застосовувати їх у реальних бойових умовах.

Кращі курсанти були заохочені подяками та почесними грамотами. Серед нагороджених майже кожен третій приймав участь у бойових діях на Сході України.

Завершився захід проходженням урочистим маршем та отриманням випускниками відповідних документів про отримання спеціальності за напрямками зв’язку.

Все по темі: військовослужбовці-резервісти  курс  навчання 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин