Астрологiчний прогноз на 4-10 березня

ОВЕН
Навiть якщо ви незадоволенi собою i ситуацiєю, що склалася, спробуйте знайти позитивнi моменти i зберiгайте душевну рiвновагу. Перешкоди – це наслiдок ваших спроб вийти на новий рiвень життя, до чого ви повiльно i вiрно рухаєтесь. У понедiлок i середу бажано не обтяжувати iнших своїми турботами. Не ставте надто багато питань – що бiльше їх виявиться, то сильнiшим буде розчарування. Дозвольте собi вiдпочинок у довгi вихiднi.

ТЕЛЕЦЬ
Цього тижня найважливiшим завданням буде знаходження впливових друзiв i отримання достовiрної iнформацiї. У понедiлок краще зайнятися завершенням незакiнчених справ, особливо дрiбних. Вiвторок може виявитися успiшним днем для вирiшення дiлових питань i ведення переговорiв. У четвер вас чекає передсвяткова маячня, але вона буде приємною. У суботу краще не довiряти випадковим знайомим, та й із членами сiм`ї слiд бути обережнiшими. Цього дня велика вiрогiднiсть сварок i розриву давнiх вiдносин.

БЛИЗНЮКИ
Цього тижня не варто планувати щось серйозне, окрiм, звичайно, пiдготовки до свята – це заслуговує найсерйознiшого пiдходу. Не забудьте привiтати всiх, кого вам слiд привiтати. Та й вас чекає щось особливе i романтичне. Коханий чоловiк готує вам приємний сюрприз, – обiцяють зiрки.

РАК
Покличте на допомогу вашу працездатнiсть, сумлiннiсть i пунктуальнiсть, i ви будете приреченi на успiх. Ви зараз досить дипломатичнi i зумiєте порозумiтися з начальством. Ближче до вихiдних представники протилежної статi порадують вам своєю увагою, турботою i подарунками.

ЛЕВ
Цього тижня розширяться вашi можливостi у бiзнесi i кар`єрi, проте вам доведеться брати на себе вiдповiдальнiсть, особливо якщо ви посiдаєте хоч якусь керiвну посаду. Якщо ж ви не уповноваженi вирiшувати щось особисто, висловiть свої iдеї начальству, i до вас неодмiнно прислухаються. Тiльки не перенавантажуйте себе роботою i не звалюйте всi домашнi турботи на свої плечi.

ДIВА
Тиждень пройде у турботах i маячні. Тiльки у п`ятницю настане час, сприятливий для пiдбиття деяких пiдсумкiв, пiдрахунку i аналiзу прибуткiв i збиткiв. Намагайтесь до цього дня завершити справи, якi пiддаються завершенню. У вiльний вiд роботи час вам варто серйозно зайнятися облаштуванням свого житла, приберiть усе зайве i непотрiбне. Привнесiть вiдчуття новизни й оригiнальностi у своє життя.

ТЕРЕЗИ
Цього тижня ви багато спiлкуватиметесь, але намагайтесь при цьому не сваритися i публiчно не з`ясовувати вiдносини. Зiрки передбачають, що ви розриватиметесь мiж професiйними обов`язками i сiмейними справами. У понедiлок колеги можуть плести проти вас iнтриги, не загострюйте вiдносини. У четвер бажано нiкуди не спiзнюватися, оскiльки з таких дрiбниць може складатися ваша репутацiя. У п`ятницю вiдзначте свято весни в колi друзiв.

СКОРПIОН
Цього тижня у вас будуть усi можливостi для успiшної самореалiзацiї на роботi i отримання додаткового прибутку. Щоб досягти поставленої мети, є сенс об`єднати зусилля з iншими людьми. Прийшов час замислитись про реалiзацiю ваших любовних прагнень i еротичних бажань. Зiрки обiцяють вам досить романтичнi вихiднi.

СТРIЛЕЦЬ
Цього тижня будьте твердi та послiдовнi, сподiвайтесь тiльки на свої сили. Вiвторок може виявитись емоцiйно напруженим днем, коли краще обмежитися роллю спостерiгача. Починаючи з середи, в справах можуть намiтитися хорошi перспективи. Сил та енергiї теж додасться. Вам слiд задуматись про своє ставлення до людей, ймовiрно, ви схильнi вимагати надмiрно багато. Той, хто зовсiм недавно здавався мало не iдеалом, може виявити далеко не ідеальний бік характеру.

КОЗЕРIГ
Якщо ви бажаєте досягти професiйних результатiв, потрiбно дiяти хоч i м`яко, але досить наполегливо. Не сидiть, склавши руки, навiть якщо ви абсолютно упевненi в тому, що все необхiдне для успiху вже зроблене. Вiд вашої активностi залежатиме втiлення важливих планiв у реальнiсть. У четвер, займаючись улюбленою справою, ви можете знайти утрачену гармонiю. Будьте уважнiшi до близьких вам людей, i вони обов`язково вiдплатять вам тим самим.

ВОДОЛIЙ
Цього тижня ситуацiя на роботi складатиметься вдало. Ви одержите шанс пiднятися по кар`єрних сходах. Справи завершуватимуться легко, а будь-якi проблеми вiдступлять на заднiй план. У середу вам необхiдно зiбратися з силами i ухвалити важливе рiшення, яке вплине на вашу подальшу долю. У п`ятницю вас може вiдвiдати цiкава iдея, спробуйте її зафiксувати. Субота вдала для спiлкування з друзями.

РИБИ
Залиште достатньо часу для свята. Цей тиждень бiльше сприяє веселощам, нiж роботi, хоча, звичайно, зовсiм вiдкрутитися вiд останньої не вдасться. Найбiльш напружений час на роботi – це середина тижня. П`ятниця чудово пiдходить для романтичного побачення. Вам необхiдно мати бездоганний вигляд. У недiлю саме час помiркувати про зобов`язання перед близькими людьми, ви надто довго роздавали їм порожні обiцянки.

Все по темі: астропрогноз  віщування  поради 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин