Сплата ЄСВ кременчужанами впливає на їх пенсії в майбутньому

Сплата єдиного соціального внеску громадянами впливає на їх пенсійне забезпечення в майбутньому.

Наразі кожен громадянин  має можливість самостійно контролювати надходження зі сплати ЄСВ, які потім впливатимуть на їх пенсійне забезпечення.

На комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат було підняте питання щодо необхідності сплати громадянами  єдиного соціального внеску, що впливає на нарахування страхового стажу.

За інформацією прес-служби міськради, керівник Кременчуцького міськрайонного пенсійного фонду Роман Ареп`єв наголосив на тому, що єдиний внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника. Несплачений єдиний внесок призводить до втрати страхового стажу, необхідного для призначення пенсій у майбутньому, адже періоди роботи зараховуються до страхового стажу лише за умови сплати страхових внесків у сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок.

Наразі кожен громадянин  має можливість самостійно контролювати надходження зі сплати ЄСВ, які потім впливатимуть на їх пенсійне забезпечення. Для цього пенсійна служба запровадила електронні послуги на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України, на якому для одержання затребуваної інформації має зареєструватися кожен платник ЄСВ.

Роман Ареп`єв нагадав, що неофіційно працевлаштований працівник позбавлений права на отримання соціальних гарантій у разі втрати працездатності, права на відпустку, на субсидію, а у майбутньому – на гідне пенсійне забезпечення, а роботодавці, які використовують найману працю неоформлених працівників і неофіційно виплачують заробітну плату несуть відповідальність. Тому наразі Кременчуцьким міськрайонним пенсійним фондом ведеться активна роз’яснювальна робота серед населення щодо необхідності сплати єдиного соціального внеску для подальшого соціального захисту у вигляді пенсійного забезпечення.

 

 

Все по темі: Кременчук  пенсійне забезпечення  сплата ЄСВ 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин