Кременчуцьких підприємців ознайомили з нормами чинного трудового законодавства

Сьогодні, 05 березня для суб’єктів підприємництва Кременчука  було проведено інформаційний семінар «Дотримання законодавства про працю та зайнятість населення та відповідальність за його порушення».

Перший заступник міського голови Володимир Пелипенко наголосив, що в умовах впровадження процесів децентралізації важливим є те, щоб всі суб’єкти господарювання на місцях дотримувались законодавчих норм, які врегульовують трудові відносини на підприємствах, забезпечували соціальні гарантії працівникам.

В якості модератору семінару виступив представник управління держпраці в Полтавській області, який  ознайомив присутніх із особливостями та нововеденнями трудового законодавства в Україні, особливостях оформлення трудових відносин із працівниками, розкрив зміст щодо порядку нарахування і виплати заробітної плати працівникам та дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці, зупинився на питанні проведення перевірок інспекторами праці об’єктів господарювання на предмет легалізації найманої праці.

Особлива увага учасників інформаційного семінару представником  управління держпраці була приділена відповідальності суб’єктів господарювання за недотримання ними норм чинного трудового законодавства в частині використання праці неоформлених робітників, оплаті праці та несплати єдиного соціального внеску тощо. Також ним були названі типові порушення, які найчастіше зустрічаються під час інспекційних відвідувань об’єктів господарювання.

Більш детально з матеріалами семінару можна ознайомитися за посиланням https://www.kremen.gov.ua/?view=single-news&news-id=13675

 

Все по темі: Кременчук  норми трудового законодавства  підприємці 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин