Мер Кременчука привітав легкоатлетку Ольгу Ляхову з черговою перемогою

Кілька днів тому кременчуцька легкоатлетка Ольга Ляхова здобула бронзу Чемпіонату Європи з бігу,  який проходив у Глазго (Шотландія). За результатами цієї континентальної першості наша землячка фінішувала третьою на дистанції 800 метрів із результатом 2.03,24 хв.

За інформацією прес-служби міськради, вчора, 05 березня з цим вагомим спортивним досягненням Ольгу Ляхову, її маму-тренера привітав міський голова Віталій Малецький.

Під час розмови керівник міста поцікавився у спортсменки враженнями від участі в змаганнях такого рівня. Він наголосив, що стати учасником такої континентальної першості, тим паче, посівши призове місце, – є великим досягненням. Віталій Малецький подякував Ользі Ляховій за те, що своїм власним прикладом легкоатлетка популяризує серед молоді значення спорту в житті кожної людини, демонструє яких значних результатів можна досягти завдяки постійним тренуванням і  щоденній роботі над собою.  У свою чергу,  він зазначив, що міська влада цілеспрямовано працює над розвитком різних видів спорту в Кременчуці, створенні умов для занять фізкультурою та спортом, у  тому числі з легкої атлетики, реалізує програми стимулювання спортсменів.

Наприкінці зустрічі міський голова Віталій Малецький побажав гордості кременчуцького та українського спорту подальших перемог. Він висловив надію, що і в подальшому спортивна кар’єра  Ольги Ляхової буде супроводжуватися перемогами на бігових доріжках світових рівнів та різними цікавими пропозиціями. Але, кременчужанам звичайно хотілося б, щоб на змаганнях ім’я їх землячки –  «королеви бігу»  було пов’язане з Кременчуком.

Зі свого боку Ольга Ляхова та її тренер висловили слова подяки керівнику міста за суттєву фінансову підтримку, яка постійно надається з міського бюджету для підготовки та участі в змаганнях міжнародного рівня.

Кременчужанам також нагадують, що впродовж двох останніх років у міському бюджеті Кременчука передбачається по 100 тис. грн. для підготовки та участі Ольги Ляхової в змаганнях міжнародного рівня та навчально-тренувальних зборах. Легкоатлетка також є стипендіаткою міської ради та щомісяця за рахунок коштів міського бюджету отримує матеріальне заохочення розміром у 6 тис. грн.  У 2016 році Ольга Ляхова стала учасником програми молодіжного житлового будівництва та отримала нове власне житло, перший внесок за оплату було здійснено за рахунок коштів  міського бюджету.

 

Все по темі: легкоатлетка Ольга Ляхова  привітання із черговою перемогою. мер Кременчука Віталій Малецький 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин