Для кременчуцьких податківців провели семінар

Днями у актовій залі Кременчуцького управління відбувся черговий семінар для платників податків, організований спільно з громадською організацією «Всеукраїнський бухгалтерський клуб» Полтавським представництвом Групи компаній «Баланс».

Про це повідомляє податкова Кременчука.

Темою семінару стала  «Оплата праці 2019- всі зміни та нововведення».

Відкрила семінар  заступник начальника Кременчуцького управління  Ірина Година, яка роз’яснила  порядок подання декларацій про майновий стан та терміни сплати податку на доходи фізичних осіб і військового збору.   Також вона нагадала, що фахівці податкової нададуть всі необхідні консультації та допоможуть правильно заповнити декларацію про отримані доходи.

Особливу увагу Ірина Година приділила питанню сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та земельного податку. Вона відмітила, що є багато сумлінних громадян, які приходять до податкової з документами, на підставі яких проводится звірка та наповнення бази платників з метою уникнення розбіжностей між даними контролюючих органів та даними, підтвердженими платником податку на підставі оригіналів відповідних документів.

Користуючись нагодою, запросила  звернутися до  Кременчуцького управління  для звірки даних.

Під час семінару Антон Янко, лектор-експерт громадської організації «Всеукраїнський бухгалтерський клуб», переможець Всеукраїнського конкурсу «Кращий бухгалтер України», ознайомив учасників семінару зі змінами із новаціями у сфері трудового законодавства, відповідальністю за порушення законодавства про працю, особливостями оформлення трудових відносин.

На завершення семінару усі бажаючі отримали відповіді на поставлені питання та мали змогу отримати практичні поради фахівців у застосуванні податкового та трудового законодавства.

Все по темі: Кременчук  податківці  семінар 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
20 Вересня, 2019 П’ятниця
19 Вересня, 2019 Четвер
18 Вересня, 2019 Середа
більше новин