Сергій Кривонос зняв свою кандидатуру з президентських перегонів

Кандидат у президенти, перший заступник командувача Сил спеціальних операцій у Збройних Силах України, зняв свою кандидатуру з подальших перегонів . Про це він повідомив у с Фейсбук.

Він написав:

Шановні Українці та мої побратими!

Головним мотивом мого походу на пост Президента як діючого військового, заступника командувача ССО ЗС України було те, що я не згоден з тією системою та ситуацією що сьогодення утворилася в секторі безпеки та оборони України. Я вважав за необхідне говорити про те, що усілякими способами намагались приховати «паркетні генерали», адже впевнений, що лише правда та єдність дозволить нашій державі перемогти!

Під час президентської компанії мною був здійснений робочий візит до нашого стратегічного партнера Сполучених Штатів Америки, під час якого були обговорені ключові питання щодо подальших кроків з розбудови сектору безпеки та оборони країни.

Ми маємо Перемогти! Перемогти всіх Ворогів! Захистити нашу державу та майбутнє наших дітей!

Я не маю морального права дозволити собі бути дешевим популістом та забивати людям голову пустими обіцянками, як це роблять деякі інші кандидати. Я виважено оцінюю кожен свій крок. Тому, поки йде війна і вірогідність відкритої агресії зі сторони нашого головного ворога Російської Федерації є занадто великою, мені прийшлося прийняти зважене та дуже не просте для себе рішення щодо зняття своєї кандидатури з подальшої гонки за пост Президента України. Я роблю це на користь громадян та майбутнього України! Вважаю сьогодні в тих умовах, яких знаходиться держава, не доцільним зміну Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України.

Свідомий того,що зараз з вуст наших ворогів, в тому числі і головних пропагандистів Росії, будуть лунати гасла що Кривонос продався та здався. Буде мільйон дискусій не теми за скільки, кому і за що, брудні маніпулювання тощо. Прошу Вас не вступати з провокаторами та спотворювачами дійсної картини в полеміку по даному питанню та саме головне не поширювати їх.

Як воїн та бойовий офіцер знаю що таке честь та гідність, що таке прийняти виважене та важливе рішення на кону якого стоїть життя людини, а в даному випадку нашої країни. Ні, я не здався!

Завдяки Вашій підтримці ми досягли великого результату. Залишаюсь на захисті нашої країни. Продовжую служити громадянам України з однією метою – прискорити нашу Перемогу як з зовнішнім ворогом Російською Федерацією, так і внутрішніми, які з середини цілеспрямовано шматують Україну.

Щиро дякую всім хто підтримав мене! Дякую тим хто повірив у мене, поважаю вибір тих хто був скептиком та критикував мій вибір. Прийняття такого важкого для мене рішення не означає що на цьому я припиняю свою боротьбу на тернистому шляху до успішної розбудови нашої з вами України.

Життя віддам за те, щоб довіра та боєздатність армії зростала. Україна понад усе – для мене не гасло, а життя.

СЛАВА УКРАЇНІ!
Сергій Кривонос

Все по темі: зняв  кандидатура  Кривонос  перегони  Президентські 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин