Астрологiчний прогноз на 11-17 березня

ОВЕН
Вам необхiдно озброїтися фантазiєю i творчо реалiзувати свої задуми. Цього тижня ви – лiдер, i це вiдчутно допоможе вам досягти свого. Проте i за невдачi доведеться вiдповiдати теж. Тиждень багатий подiями i дозволяє запастися яскравими враженнями. Вiдпочиньте у вихiднi, як вам заманеться, або вiдправтесь у нетривалу подорож. Не забувайте про своїх родичiв, зайдiть до них у гостi хоч би на пiвгодини.

ТЕЛЕЦЬ
З великими досягненнями в професiйнiй сферi доведеться трохи почекати. Цього тижня вам доведеться зайнятися справами звичайними, але невiдкладними. Не поспiшайте ховатися i голосно протестувати, це заняття принесе вам певну вигоду. У четвер у справах можливi затримки через проблеми зi зв`язком i транспортом. У вихiднi вам доведеться вирiшувати проблеми родичiв.

БЛИЗНЮКИ
Вашi плани i задуми здiйсняться, причому все складеться найкращим чином без особливих зусиль з вашого боку. Роботи буде багато, але ви зможете й особистим життям зайнятися, причому саме воно принесе вам радiсть i задоволення. У середу фортуна точно посмiхнеться вам, подарувавши новi цiкавi можливостi. Субота обiцяє спiлкування з друзями i розслаблення. Нестачi в грошах у вас точне не буде.

РАК
Цей тиждень може надiлити вас незвичайною працездатнiстю, все просто буде горiти в руках. Цей час сприятливий для зустрiчей, поїздок, налагодження контактiв i плiдного спiлкування. Намагайтесь усмирити свої амбiцiї i не пригнiчувати своєю ерудицiєю оточуючих, краще перемкнути увагу на наукову роботу, яка вiдкриє вам досить цiкавi перспективи. Проявiть свої таланти.

ЛЕВ
У багатьох областях життя назрiвають важливi для вас змiни. Тiльки не варто рiзко рвати зв`язки i ламати звички. У середу i четвер ви з радiстю виконуватимете творчу роботу, не переслiдуючи будь-яких корисливих цiлей. У другiй половинi тижня ваш авторитет помiтно зросте, не треба буде узгоджувати кожен свiй крок із керiвництвом, свобода вибору залишиться за вами. Субота може стати днем мандрiв i пригод.

ДIВА
У першiй половинi тижня ви активно будете вчитись новому i спiлкуватися з людьми здалеку. До середи може змiнитися настрiй, з`явиться чiтке розумiння своїх цiлей. Захочеться спокою i стабiльностi. У вихiднi дратiвливiсть i незадоволенiсть собою можуть переслiдувати вас цiлими днями, намагайтесь не проявляти гнiву i не брати участь у сварках.

ТЕРЕЗИ
Цього тижня можна чекати пiдвищення по службi. Прибуток i успiх знаходитимуться в прямiй залежностi вiд докладених вами зусиль. Наперед складений чiткий план дiй допоможе уникнути суєти. Значну допомогу з багатьох питань нададуть вам друзi. Постарайтесь, щоб захопленiсть роботою не вплинула на стосунки в сiм`ї, i домашнi не вiдчули себе обдiленими вашою увагою.

СКОРПIОН
Ви все зумiєте завершити вчасно, зможете добре заробити i встигнете на всi важливi зустрiчi. У середу не варто починати нових справ, краще об`єктивно оцiнити поточнi: можливо, щось потребує перегляду i корекцiї. Цього дня постарайтесь не обмежувати свободу близьких людей, проявiть до них увагу. У четвер бажано не пропустити важливої iнформацiї, яка сприятиме вашiй фiнансовiй стабiльностi.

СТРIЛЕЦЬ
Цього тижня краще нiкому не повiдомляти про свої плани, особливо це стосується колег i дiлових партнерiв. Прикрих промахiв допоможе уникнути вчасно почутий голос iнтуїцiї. Сприятливий перiод, щоб розплатитися зi старими боргами, як фiнансової, так i морально-етичної властивостi. У суботу забудьте про всi проблеми, i присвятiть цей день вiдпочинку i вiдновленню сил.

КОЗЕРIГ
Цього тижня вам залишиться докласти зовсiм мало зусиль, щоб бажана мета була досягнута. I результати роботи перевершать всi прогнозованi очiкування. Хоча вас i може здолати зайва самокритичнiсть. Намагайтесь не сумнiватися в собi i своєму успiху. I не впадати у смуток через сварку з близькою людиною. Бажано пiдiйти до цiєї ситуацiї делiкатно й уважно, i ви швидко помиритеся.

ВОДОЛIЙ
Ви зараз цiлеспрямованi й рiшучi. Упевненiсть у собi додає вам сили. Душевна рiвновага дозволяє вам допомагати iншим. Прислухайтесь до iдей колег, вони можуть надихнути вас. Подумайте про вкладення грошей в освiту, свою або дiтей. Придiлiть собi достатньо часу. Iнакше ви можете втомитися вiд спiлкування.

РИБИ
Зараз час для розкриття творчого потенцiалу, втiлення в життя нових iдей. Емоцiї стабiлiзуються i уляжуться. Тиждень повний конструктивних зустрiчей i пропозицiй. Хоч i доведеться iнодi займатися одноманiтними, але необхiдними справами. Стосовно близьких бажано ослабити свою вимогливiсть i критичнiсть, iнакше є ризик спровокувати конфлiкти.

Все по темі: астропрогноз  віщування  поради 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин