Екологічна безпека Кременчука

У Кременчуці розпочав роботу форум «Водний ресурс – основа нашого життя», організований компанією «Міжнародна екологічна безпека» у співпраці з Кременчуцькою міською радою, Корейським бізнес-клубом в Україні, Інститутом розвитку Кременчука та Кременчуцьким національним університетом ім. Михайла Остроградського.

Його програма спрямована на розкриття проблематики якості водних ресурсів і шляхів покращення їх стану. У заході взяли участь представники міської влади, комунальних підприємств міста, бізнесових структур та науковці.

Від імені виконавчого комітету Кременчуцької міської ради та Кременчуцької міської організації Партії «БПП «Солідарність» учасників форуму привітав перший заступник міського голови, Голова Кременчуцької міської організації Партії «БПП «Солідарність» Володимир Пелипенко. Він зазначив, що довкілля міста Кременчука, розвинута промисловість якого має значний вплив на навколишнє середовище, піддається великому техногенному навантаженню. Тож популяризація бережливого ставлення до довкілля, привернення уваги громадськості до проблем, пов’язаних із раціональним використанням водних ресурсів, є дуже важливим та актуальним питанням сьогодення.
Володимир Пелипенко побажав учасникам екологічного форуму плідної роботи та нових творчих здобутків заради збереження навколишнього природного середовища нашого міста та країни.

Все по темі: Партії «БПП «Солідарність» 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин