Україна заборонила ввозити яловичину з Польщі

У країні заборонено ввезення польської великої рогатої худоби та продукції з неї

Україна тимчасово заборонила ввезення яловичини з Польщі через випадки зараження тварин на коров’ячий сказ в країні. Про це повідомили в прес-службі Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів.

Рішення ухвалив головний державний ветеринарний інспектор України.

“У зв’язку з виявленою ГЕ ВРХ (губчастоподібної енцифалопатії великої рогатої худоби. – Ред.) в Республіці Польща, згідно з офіційним повідомленням Всесвітньої організації з охорони здоров’я тварин, тимчасово заборонено ввезення з Польщі в Україну великої рогатої худоби, продукції та сировини з неї”, – сказано в повідомленні.

При цьому в Службі додали, що в Україні не реєструвалося випадків захворювання тварин на коров’ячий сказ.

Нагадаємо, вже місяць в Європі тривають скандали з зараженим м’ясом, яке постачала Польща. Скандал розгорівся в Польщі після репортажу журналіста, який продемонстрував, як на одній з боєнь в Мазовецькому воєводстві вбивають хворих корів, відправляючи їх м’ясо на продаж. Після цього ефіру діяльність фірми була припинена.

Головний державний інспектор ветеринарної лікар Польщі Павел Немчук повідомив, що з країни на експорт було відправлено 2,7 тонни м’яса, отриманого, за попередніми даними, від хворих корів. Пізніше стало відомо, що близько 150 кг небезпечного продукту було продано покупцям м’ясних крамниць у Франції. Ще 500 кг зараженого м’яса з Польщі були знищені. Деяка кількість зараженого м’яса потрапило також до Словаччини.

Сліди небезпечного м’яса виявили і в Чехії. Офіційний представник Єврокомісії Анка Падурару заявляла, що в польській яловичині виявлена ​​сальмонела. На цьому тлі Чехія серйозно посилила перевірку ввезеного з Польщі м’яса.

Раніше експерти порівняли вартість м’яса в Польщі і Україні. Вона виявилася суттєвою

Все по темі: ввозити  заборона  Польща  яловичина 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин