В уряді дозволили прибудовувати багаторівневі паркінги до громадських будівель

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ розробило та затвердило нові будівельні норми, 0610якими дозволили прибудовувати та вбудовувати багаторівневі паркінги до громадських нежитлових будівель.

Відповідні зміни до будівельних норм набудуть чинності 1 червня 2019 року, після чого будівельники зможуть проектувати та будувати такі паркінги.

«Зараз у чинних будівельних нормах щодо громадських будинків немає вимог для проектування багаторівневих паркінгів, вбудованих або прибудованих до цих будівель. Тому паркінги, як правило, проектуються однорівневими, лише на одному поверсі. У Європі та світі вже давно розповсюджене проектування таких багатоповерхових паркінгів», — повідомив заступник міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе.

У Мінрегіоні передбачили дозвіл на проектування наземних паркінгів до 5 поверхів, а також підземні автостоянки до 9 поверхів.

«Підземні автостоянки повинні бути забезпечені ліфтами або підйомниками, а в‘їзди і виїзди з підземних і підземно-надземних гаражів повинні бути віддалені від вікон житлових будинків, приміщень громадського призначення з постійним перебуванням людей, ділянок шкіл, інтернатів, оздоровчих та дошкільних закладів», — додав Парцхаладзе.

10Окрім того, у Мінрегіоні пропонують дозволити розміщувати на дахах паркувальні майданчики, а також дитячі майданчики на дахах невисоких будинків.

Джерело:

https://informator.news/v-uriadi-dozvolyly-prybudovuvaty-bahatorivnevi-parkinhy-do-hromads-kykh-budivel/

Все по темі: багаторівневі  паркінги  прибудовувати 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин