Кременчуцьких підлітків чекають у дитячому поліцейському таборі “Вартові безпеки”

Цього року Національно-патріотичне виховання у співпраці із Департамент Патрульної Поліції України та Департамент сім’ї, молоді та спорту Донецької обласної державної адміністрації вперше проводитимуть Всеукраїнський дитячий поліцейський табір “Вартові безпеки”

Патрульна поліція України одним з важливих напрямків своєї щоденної роботи визначила профілактичну роботу з дітьми та молоддю. Масштабний всеукраїнський проект “Шкільний офіцер поліції” та безліч менших проектів та активностей у містах яскраво свідчать про це. Однією із складових такої роботи є відвідування дитячих літніх таборів, де у цікавій та інтерактивній формі патрульні доносять дітям купу корисної інформації, зокрема про безпечне поводження на дорозі та у побуті, загрози дитячій безпеці тощо. Таке живе, неформальне спілкування дуже допомагає комунікації та є комфортним і зрозумілим для дітей. Саме тому цього року було прийнято рішення влаштувати тематичний поліцейський дитячий табір.

На учасників чекають:
-тренінгові заняття з безпечної поведінки
-заняття спортом та відпочинок біля моря
-здобуття базових навичок тактичної підготовки
-основи надання домедичної допомоги
-пізнавальне спілкування з поліцейськими
-захоплюючий збір-похід
а також квести, спортивні змагання, ігри, інші цікаві та корисні активності, і море позитивних вражень.

Учасниками відбору можуть бути діти віком від 14 до 16 років.

Для участі у відборі дитина має створити відеоролик, направлений на вирішення певної важливої соціальної проблеми, що стосується особистої безпеки дитини та її оточення. Після того, як ролик буде готовий, учасник має заповнити гугл-форму 👉 https://bit.ly/2DAaXlS зокрема розмістити там посилання на відео роботу. Роботи приймаються до 1 червня 2019 року.

Вимоги до робіт
1. При підготовці матеріалів повинні бути враховані умови ефективної реклами: – робота, її зміст, сюжет дія сценічних осіб і персонажів не повинні суперечити Закону України «Про рекламу» від 03.07.1996 р. № 270/96; – “текст реклами має бути стислим, лаконічним, оригінальним; наявність емоційного забарвлення, носіями якого є колір, світло, шрифт, малюнок, графічні елементи тощо; відсутність відомостей, що не відповідають дійсності (недостовірних даних)”.
2. Відеоролик не має містити елементи жорстокості, насильства, порнографії, цинізму, приниження людської честі та гідності.
3. Зміст відеороботи має розкрити гостру соціальну проблему, на вирішення якої спрямований ролик.
4. Відеоролик надсилається у форматі AVI/MP4/MOV (хронометраж не більше 90 секунд).

Все по темі: Вартові безпеки  поліцейський  табір 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин