Молодь Кременчука, яка бажає влітку підзаробити може подати заяву через ЦНАП

Із інформаційною карткою послуги можна ознайомитися на сайті ЦНАП.

З 11 березня  Департамент «ЦНАП у Кременчуці» розпочинає прийом заяв на оформлення нової соціальної послуги «Реєстрація учасників громадських оплачуваних робіт для учнівської та студентської молоді, організованих під час літніх канікул та у вільний від навчання час у Реєстрі банку даних» (послуга 25-14). Суб’єктом надання послуги є Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді.

Про це повідомляє ЦНАП Кременчука.

У Кременчуці соціальний проект щодо тимчасового працевлаштування на час літніх канікул було запроваджено понад 10 років тому. Перевага при працевлаштуванні традиційно надається кременчуцьким дітям із сімей пільгових категорій в тому числі: дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей, дітей-інвалідів, дітей, потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи, дітей із сімей вимушених переселенців із cхідних регіонів України, дітей, із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Оплата їхньої праці здійснюватиметься за рахунок коштів міського бюджету.

У 2019 році частково змінено та спрощено механізм формування банку даних учнів і студентів, охочих попрацювати влітку:

  • заяви подаватимуться через ЦНАП у зручний для заявника час, без безпосереднього контакту із суб’єктом надання послуг.
  • довідку про реєстрацію місця проживання дитини, виключену у пакет необхідних документів, адміністратор роздруковуватиме з Реєстру громади міста Кременчука на прийомі (попередньо замовляти не потрібно) та додаватиме її до необхідного пакету документів (за умови внесення інформації про особу до Реєстру).

Послугу 25-14 можна замовити одним із зручних способів:

  • особисто, за пред’явленням документа, що посвідчує особу (для повнолітніх осіб), одним із батьків для дітей віком від 14 до 18 років;
  • уповноваженим представником за пред’явленням документа, що посвідчує особу та довіреності, в якій чітко визначені юридичні дії, які належить вчинити повіреному;
  • через особистий кабінет на сайті ЦНАП.

Для зручності кременчужан, інформаційний флаєр із переліком необхідних документів, уже розроблено та розміщено на інформаційних стендах та рецепціях ЦНАП. Із інформаційною карткою послуги можна ознайомитися на сайті ЦНАП.

Додаткову інформацію щодо реєстрації у банку даних та організації робіт можна отримати у фахівців Кременчуцького міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді (вул. Академіка Маслова, буд.15/4, тел.: 3-21-50, 096-728-42-08, е-mail: [email protected]).

 

Все по темі: Кременчук  подання заяви до ЦНАПу  попрацювати влітку 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин