Підручний – чемпіон світу з біатлону!

Цей день назавжди увійде в історію українського біатлону: Дмитро Підручний виграв золоту медаль чемпіонату світу в гонці переслідування! І це не сон!

 

Навряд чи хтось міг припустити, що хтось найближчим часом зможе добути для нашого чоловічого біатлону медаль чемпіонату світу в особистій гонці. Все-таки в змаганнях між представниками сильної статі конкуренція просто зашкалює, там набагато більше реальних претендентів на медалі, ніж в жіночих гонках.

Ще 9-го березня, Дмитро Підручний був дуже близький до першої медалі в кар’єрі, але програв три десятих секунди французу Кантені Фійона Майї, який завоював бронзу, і посів лише четверту сходинку. А 10-го березня Підручний – чемпіон світу! Він уже став найкращим в історії українського чоловічого біатлону

Але найважче було прийняти той факт, що віце-чемпіоном світу став росіянин Олександр Логінов, який раніше відбув дворічну дискваліфікацію за вживання допінгу.

Давайте тепер дочекаємося Пекіна-2022. Ще вчора про медалі Олімпійських ігор Підручний міг тільки мріяти, а сьогодні можна сміливо ставити цілі і впевнено йти до них. Головне – продовжувати працювати і вірити в свої сили.

Все по темі: Биатлон  Підручний  чемпіон 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин