З сьогоднішнього дня кременчужани почнуть наводити порядки: стартує тримісячник чистоти

Підприємства, організації усіх форм власності, учбові закла­ди, установи повинні навести по­рядок та благоустрій на прилеглих та закріплених територіях.

У Кременчуці сьогодні, 11 березня дається старт три місячнику чистоти та порядку.

За інформацією прес-служби міськради, його метою є наведення належного порядку у місті після зимового періоду, своєчасного та безперебійного вивезення сміття з території міста, покращення його санітарного стану.

У рамках проведення тримісячника чистоти і порядку підприємства, організації усіх форм власності, учбові закла­ди, установи повинні навести по­рядок та благоустрій на прилеглих та закріплених територіях. На комунальне підприємство «Кременчуцьке підрядне спеціалізоване шляхове ремонтно-будівельне управління» протягом цього періоду покладається завдання щодо проведення ямкового ре­монту шляхів, тротуарів, проїздів, шляхопроводів, а також підсипки та грейдеру­вання ґрунтових шляхів міста.

Кременчуцьке комунальне автотранспортне підприємство 1628  та комунальне підприємство «Благоустрій Кременчука» забезпечуватимуть технічну підтримку бюджетних та комунальних організацій і установ міста у період проведення двомісячника чистоти і порядку.

КП «Благоустрій Кременчука» має також провести комплексні заходи з впорядкування території парків, скверів, інших територій, які належать до земель комунальної власності, а КП «Спеціалізований комбінат ритуальних послуг» –  забезпечити за­ходи з поточного ремонту та впорядку­вання братських могил та пам’ятників, що перебувають на утриманні підприємства.

Управляючі компанії повинні привести у належний стан цоколі будинків, паркани, прибудинкові території, дитячі майдан­чики, що перебувають на їх утриманні, залучити мешканців до впорядкування дворових територій.

 

Все по темі: Кременчук  стартує  тримісчник чистоти 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин