АТО-вці та учасники операції об’єднаних сил Кременчука можуть безоплатно оздоровитися

Скористатися послугою можна один раз на рік.

Виконавчий комітет Кременчуцької міської ради затвердив Порядок організації відпочинку з наданням оздоровчих послуг учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил, які були призвані на військову службу за призовом під час мобілізації та були звільнені у запас, а також членів їх сімей.

За інформацією прес-служби міськради, порядком визначено, що до санаторно-курортних закладів направляються учасники антитерористичної операції, операції об’єднаних сил, які були призвані на військову службу за призовом під час мобілізації та були звільнені у запас, а також члени їх сімей (дружина (чоловік), неповнолітні діти), які мають реєстрацію місця проживання на території міста Кременчука.

Путівки до санаторно-курортних закладів, придбані за рахунок  коштів міського бюджету, надаються безоплатно. Скористатися такою послугою вищезазначені категорії громадян можуть один раз на рік за умови, якщо така путівка не надавалась їм у поточному році за рахунок коштів державного, обласного та міського бюджетів.

Прийом заяв на оздоровлення від учасників антитерористичної операції та  операції об’єднаних сил, а також членів їх родин за безоплатними путівками здійснює Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

 

Все по темі: АТО-вці  безоплатне оздоровлення  Кременчук 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин