Автошляхи Кременчука «латають» від ям

КП «Шляхове ремонтно-будівельне управління» місяць тому розпочало виконувати тимчасовий ямковий ремонт дорожнього полотна на автошляхах Кременчука.  

За інформацією прес-служби міськради, такий вид ремонтних робіт асфальтобетонного покриття спрямований на ліквідацію ямковості та забезпечення комфортних умов для руху автотранспорту.  Для ліквідації ушкоджених місць використовують різні ремонтні технології.

Наразі ШРБУ ліквідовує ямковість на вулицях Київській, Леонова, Богдана Хмельницького та Древаля.

Також кременчужанам нагадують, що минулого року шляховиками Кременчука було встановлено рекорд в частині виконання ремонтних робіт на міських автомагістралях. За інформацією КП «Шляхове ремонтно-будівельне управління», торік було капітально та поточно відремонтовано 166 тис. 300 квадратних метрів доріг різного значення. Під час ремонту дорожниками застосовувалися різні технології. Огляд відремонтованих торік ділянок доріг  показав, що після зими дорожнє покриття збереглося  та на сьогодні перебуває в належному технічному стані.

За інформацією ШРБУ, цього року плановий ремонт доріг розпочнеться після встановлення нормативних показників температур зовнішнього повітря.

 

Все по темі: автошляхи  Кременчук  ямковий ремонт 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
16 Січня, 2020 Четвер
15 Січня, 2020 Середа
13 Січня, 2020 Понеділок
10 Січня, 2020 П’ятниця
більше новин