Екоактивісти України об’єдналися задля спільного вирішення загальнодержавної сміттєвої проблеми

Екологічні активісти, що є представниками 20 організацій з 8 областей України сформували Мережу українських сортувальних ініціатив (МУСІ) – перше подібне в Україні формування громадськості.

 6-7 березня у Львові відбулася стратегічна сесія Мережі українських сортувальних ініціатив. Перший подібний захід об’єднав у спільному колі представників 20-ти громадських організацій та ініціатив з Києва, Харкова, Львова, Вишгорода, Івано-Франківська, Черкас, Полтави, Коломиї, Запоріжжя, Диканьки, Дніпра та Кривого Рогу, які пропагують раціональні методики поводження з відходами.

Про це повідомляє МУСІ.

Упродовж стратсесії активісти опрацьовували потреби створення мережі, ділилися досвідом впровадження проектів у регіонах і напрацювали спільне бачення розвитку мережі.

Першочергово у об’єднанні активісти вбачають обмін досвідом, інформацією та ресурсами серед членів мережі, взаємопідтримку у впровадженні спільних проектів, контроль за дотриманням законодавства, моніторинг і лобіювання питань, що стосуються сфери поводження з відходами.

Співзасновниками МУСІ є громадські організації “Еколтава”, “Плато”, “Зелена генерація”, “ЧИСТО.Вишгород”, “ЯСортую”, “Екоґвалт”, “ЄвроІн”, “Зелена коробка”, “Логос”, “Чисте місто – КР”, “Горизонталі”, “EcoLanding – Екологічний десант”, Громадське Формування з Охорони Громадського Порядку “Екологічний Патруль”, громадська спілка «Пермакультура в Україні», Диканська районна екологічна дитяча громадська організація «Зелене серце», екологічні ініціативи “Зелена школа”, “Чисте місто Львів”, “Bilka – зелені думки в дії”, “PreciousLab” та “SortSmart”.

 

 

 

Все по темі: Екоактивісти України  об’єдналися  сміттєва проблема 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин