Порошенко ініціював звільнення голови Полтавської ОДА Головка

Голову Полтавської ОДА та його заступника підозрюють в отриманні хабарів на сотні тисяч доларів.

Президент України Петро Порошенко звернувся до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана з пропозицією підготувати подання на звільнення голови Полтавської ОДА Валерія Головка та його першого заступника Андрія Пісоцького.

Як передає УНІАН, про це Порошенко повідомив під час форуму «Від енергоефективності до енергонезалежності» сьогодні в Києві.

«Сьогодні я прошу пана прем’єр-міністра, звертаюся до нього з пропозицією надіслати мені подання на звільнення голови Полтавської обласної державної адміністрації Валерія Головка та його першого заступника пана Андрія Пісоцького», – заявив він.

За словами Порошенка, до них виникли серйозні претензії Національного антикорупційного бюро України та представлені відповідні докази. «Для об’єктивного розслідування буде краще, щоб пан Головко не обіймав високої державної посади», – підкреслив глава держави.

Як повідомляв УНІАН, 22 лютого детективи НАБУ провели обшуки за місцем роботи та проживання ряду посадових осіб Полтавської облдержадміністрації, серед них був Головко. Чиновників підозрюють у вимаганні та отриманні хабарів у вигляді сотень тисяч доларів, елітних машин і цінних гаджетів. Головко всі звинувачення з цього приводу відкидає, а проведення обшуків вважає політичною провокаціє

Все по темі: голова  Головко  звільнення  ОДА  Полтавська 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин