Колишній працівник “Кременчуцької виправної колонії” піймався на корупційному злочині

Молодший інспектор відділу охорони державної установи не подав декларацію після звільнення у передбачений законодавством строк.

Екс-працівника державної установи “Кременчуцька виправна колонія (№69)” визнано винним і покарано за адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Полтавщини.

Колишній молодший інспектор відділу охорони державної установи, який нині обіймає посаду поліцейського Кременчуцького міськрайонного відділу Управління поліції охорони в Полтавській області, будучи суб’єктом на якого поширюється дія Закону України “Про запобігання корупції”, не подав декларацію після звільнення у передбачений законодавством строк.

Прокуратурою забезпечено участь у розгляді протоколу про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, передбачене ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення вимог фінансового контролю).

Винного притягнуто до адміністративної відповідальності та накладено на нього адміністративне стягнення у виді штрафу. Після набрання законної сили рішення суду, з метою встановлення причин і умов, які сприяли вчиненню правопорушення, прокуратурою вноситиметься подання в порядку частини 3 статті 65 Закону України “Про запобігання корупції”, для ініціювання призначення службового розслідування.

Все по темі: колонія  корупція  працівник 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин