Колишній працівник “Кременчуцької виправної колонії” піймався на корупційному злочині

Молодший інспектор відділу охорони державної установи не подав декларацію після звільнення у передбачений законодавством строк.

Екс-працівника державної установи “Кременчуцька виправна колонія (№69)” визнано винним і покарано за адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Полтавщини.

Колишній молодший інспектор відділу охорони державної установи, який нині обіймає посаду поліцейського Кременчуцького міськрайонного відділу Управління поліції охорони в Полтавській області, будучи суб’єктом на якого поширюється дія Закону України “Про запобігання корупції”, не подав декларацію після звільнення у передбачений законодавством строк.

Прокуратурою забезпечено участь у розгляді протоколу про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, передбачене ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення вимог фінансового контролю).

Винного притягнуто до адміністративної відповідальності та накладено на нього адміністративне стягнення у виді штрафу. Після набрання законної сили рішення суду, з метою встановлення причин і умов, які сприяли вчиненню правопорушення, прокуратурою вноситиметься подання в порядку частини 3 статті 65 Закону України “Про запобігання корупції”, для ініціювання призначення службового розслідування.

Все по темі: колонія  корупція  працівник 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
23 Серпня, 2019 П’ятниця
22 Серпня, 2019 Четвер
21 Серпня, 2019 Середа
20 Серпня, 2019 Вівторок
більше новин