Прокуратура Полтавщини повернула у державну власність Кременчуцький лікеро-горілчаний завод

Орендатор заводу протягом тривалого часу не сплачував орендну плату, внаслідок чого виникла заборгованість у сумі понад 270 тис. грн

З незаконної оренди до державної власності повернуто Кременчуцький лікеро-горілчаний завод, вартістю понад 5 млн грн. Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

У 2001 році Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Полтавській області було надано в оренду товариству цілісний майновий комплекс Державного підприємства “Кременчуцький лікеро-горілчаний завод” вартістю понад 5 млн грн. Строк дії договору оренди закінчився ще у 2016 році, проте орендар не повернув майно орендодавцю. Окрім цього, товариство протягом тривалого часу не сплачувало орендну плату, внаслідок чого виникла заборгованість у сумі понад 270 тис. грн, у тому числі з урахуванням пені.

Зважаючи на виявлені порушення прокуратура Полтавщини звернулася до суду з позовними вимогами зобов’язати товариство сплатити до державного бюджету України виниклу заборгованість з орендної плати, а також повернути державі цілісний майновий комплекс “Кременчуцький лікеро-горілчаний завод”. Позовні вимоги прокуратури задоволено у повному обсязі. У березні 2019 року рішення суду фактично виконано, майновий комплекс, який розташований на земельній ділянці площею понад 2 га в межах Кременчука, повернуто у державну власність.

Все по темі: власність  горілчаний  завод 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин