Санітарна обрізка дерев захищає кременчужан від травмувань

Тож вона не тільки продовжує вік зелених насаджень.

Санітарна обрізка зеленим насадженням є необхідною. Вона не тільки продовжує їх вік, а й захищає жителів від травмувань

Нещодавня негода спричинила падіння дерев в різних регіонах України. Фахівці стверджують, щодо дерева падають тому, що за ними довгий час здійснювали неправильний догляд.

За інформацією прес-служби міськради, у Кременчуці активно розпочали кронування та омолоджувальну обрізку зелених насаджень близько 6 років тому. Спочатку цю роботу проводили вздовж автомагістралей, в місцях масового відпочинку кременчужан, тепер – всередині житлових масивів, де дерева ростуть переважно поважного віку.

Фахівці КП «Благоустрій Кременчука» говорять, що санітарна обрізка зеленим насадженням є необхідною, адже вона не тільки продовжує їх вік, а головне, – захищає жителів від травмувань унаслідок падіння гілок і дерев. Якщо кронування та омолоджувальна обрізка може проводитися лише в певний час сезону, починаючи з лютого до квітня та в листопаді-грудні, то видалення порослі та формульна обрізка – упродовж року. Кронувати дерева слід вчасно, бо від цього залежить густота його крони та довжина гілок. Чим довша гілка, тим більше від неї загрози для перехожих.

На сьогодні бригади КП «Благоустрій Кременчука» проводять санітарну обрізку зелених насаджень за заявками департаменту ЖКГ та МНС в різних частинах міста.

 

Все по темі: захист від травмувань  Кременчук  санітарна обрізка дерев 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин