Кременчужанина Павла Шестакова привітали із 100-річним ювілеєм

Йому вручили грошовий подарунок розміром 5 тис. грн.

Сьогодні, 14 березня, 100-річчя  від дня народження святкує житель Кременчука, учасник Другої світової війни Павло Євдокимович Шестаков.  Із цією визначною ювілейною датою іменинника привітав міський голова Віталій Малецький.

За інформацією прес-служби міськради, керівник міста зазначив, що на  плечі покоління, до якого відноситься Павло Євдокимович,  випали тяжкі життєві випробування – голод, кривава війна з німецьким окупантом, підняття з руїн виснаженої країни. Лише  сильним,  мужнім і мудрим людям під силу з честю здати всі ці життєві екзамени та продовжувати жити, даючи взірцевий приклад іншим. Віталій Малецький побажав ювіляру здоров’я, родинного затишку та відчувати постійну турботу від рідних та близьких йому людей.

Із нагоди дня народження від міської влади Павлу Євдокимовичу  цього дня було вручено грошовий подарунок розміром 5 тис. грн. Окрім того, відповідно до міської програми «Турбота» як столітній житель міста  щомісячно отримуватиме стипендію міської ради в сумі 1 тис. 100 грн..

Павло Євдокимович Шестаков народився 14 березня 1919 року в нашому місті. Розпочинав свою трудову діяльність на вагонобудівному заводі. Із 1939 служив у лавах Червоної Армії,  пройшов через горнило Другої світової війни. Після демобілізації працював на підприємстві, яке займалося озелененням і благоустроєм Кременчука. Наразі це підприємство має назву «Благоустрій Кременчука». Перебуваючи на пенсії,  Павло Євдокимович до  80 років доглядав за зеленими насадженнями в парку Миру. Тепер до  жінок-довгожительок, які проживають у Кременчуці,  додався і чоловік.

 

Все по темі: 100-річний ювілей  кременчужанина Павла Шестакова  привітання 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин