«Полтаваобленерго» та «Кременчуцька ТЕЦ» запрошує завтра кременчужан на відриті слухання: говоритимуть про тепло та гарячу воду

Обидва слухання відбудуться завтра.

Завтра, 15 березня, о 8:00 в приміщенні ЦКСД «Нафтохімік» відбудеться відкрите слухання проекту рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області «Про встановлення товариству з обмеженою відповідальністю «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води».

Про це повідомляє прес-служба міськради.

Порядок денний:

  1. Обговорення проекту рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області «Про встановлення товариству з обмеженою відповідальністю «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ» тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води».
  2. Підведення підсумків і узагальнення пропозицій та зауважень, що надійшли від присутніх, прийняття рішень.

У відкритому слуханні можуть приймати участь особи, які зареєструвалися належним чином. Реєстрація розпочинається о 7:00 (за 1 годину до проведення відкритих слухань).

Адреса: проспект Лесі Українки, 33.

Також завтра, 15 березня, о 12:00 в приміщенні палацу культури «Нафтохімік» відбудуться відкриті слухання (обговорення) проекту рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області «Про встановлення публічному акціонерному товариству «Полтаваобленерго» тарифів на теплову енергію, її транспортування, постачання та послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води».

Порядок денний:

Слухання (обговорення) проекту рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області «Про встановлення публічному акціонерному товариству «Полтаваобленерго» тарифів на теплову енергію, її транспортування,  постачання та послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води».

У відкритому слуханні (обговоренні)  можуть брати участь особи, які належним чином зареєструвалися. Реєстрація розпочинається об 11:00 (за 1 годину до проведення відкритих слухань (обговорень)).

Адреса: проспект Лесі Українки, 33).

Все по темі: відкриті слухання  Кременчук  ПАТ "Полтаваоленерго" та Кременчуцька ТЕЦ 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин