Суб’єктів господарювання Кременчука кличуть сьогодні на семінар

 Початок о 10:30 год.

Сьогодні, 14 березня, о 10-30 у великій залі приміщення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області відбудеться семінар для суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність з виготовлення та реалізації споживчої продукції (товарів) та надають послуги, на тему: «Захист прав споживачів. Нововведення в законодавстві та як не допустити порушень».

Про це повідомляє податкова Кременчука.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1 ЧАСТИНА.

Доповідач –  начальник відділу контролю у сфері торгівлі, робіт та послуг Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області Калашник Денис Ігорович

  1. Загальна структура Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області, сфери державного контролю та повноваження служби (коротко).
  2. Основні вимоги законодавства про захист прав споживачів.
  3. Основні проблемні питання у сфері дотримання законодавства про захист прав споживачів, найчастіші порушення, що виявляються в ході перевірок та необхідні дії підприємців для недопущення порушень.
  4. Питання, з якими найчастіше споживачі звертаються зі скаргами, та рекомендації щодо необхідних дій підприємців для недопущення порушень прав споживача.
  5. Відповіді на запитання слухачів, вільне спілкування.

2 ЧАСТИНА.

Доповідач –  начальник відділу ринкового та метрологічного нагляду Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області Литвин Софія Олександрівна

  1. Суть ринкового нагляду, повноваження по здійсненню заходів ринкового нагляду, яка продукція підпадає під дію Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції» та контролюється Головним управлінням Держпродспоживслужби в Полтавській області .
  2. Основні вимоги законодавства про ринковий нагляд для виробників та розповсюджувачів продукції.
  3. Найчастіші порушення, що виявляються в ході здійснення ринкового нагляду, вимоги до продукції та її маркування,  та необхідні дії підприємців для недопущення порушень.
  4. Відповіді на запитання слухачів, вільне спілкування.

Телефони для довідок: Управління розвитку підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної політики 743848, 743983

 

Все по темі: Кременчук  семінар  суб'єкти господарювання 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин