У Кременчуці збудують сучасний бетонний екстриммайданчик

Збудувати його планують вже цього року.

Проект «Будівництво бетонного скейт-парку у Кременчуці» став переможцем Полтавського обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад у 2018 році. На його реалізацію буде виділено 1,2 млн грн – 600 тисяч грн з обласного та стільки ж з міського бюджетів. Збудувати його планують вже цього року.

Про це повідмоляє прес-служба міськради.

За словами першого заступника міського голови Володимира Пелипенка, розглядалося кілька місць можливого розташування скейт-парку – це у парку культури та відпочинку «Придніпровський» біля  колишнього кінотеатру «Дніпро», у парку «Ювілейному» неподалік від басейну та біля Міського палацу культури у чаші колишнього фонтану. Останній варіант вважають більш прийнятним, оскільки поряд є об’єкти комунальної власності – це спорт-школа і МПК, тож об’єкт не залишиться без нагляду.

Щоб врахувати думку молодих людей, які займаються екстремальними видами спорту та користуватимуться скейт-парком, Володимир Пелипенко запропонував молоді надати свої бачення щодо того, яким має бути цей об’єкт. Їх пропозиції будуть надані проектувальникам для врахування при розробці проекту будівництва бетонного скейт-парку.

 

 

Все по темі: збудують  сучасний бетонний екстриммайданчик  У Кременчуці 

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
23 Травня, 2019 Четвер
22 Травня, 2019 Середа
більше новин