Катання на роликах – захоплення, що об′єднує покоління

Ролики уже давно перестали бути прерогативою дітей та підлітків – багато зрілих чоловіків і жінок вважають катання на них улюбленим вуличним спортом. Починати можна у будь-якому віці – головне, щоб стан здоров′я (зокрема суглобів) дозволяв тримати рівновагу та керувати напрямком руху. Їзда на роликових ковзанах розвиває координацію, зміцнює м′язи і просто покращує настрій, тому, якщо виникло бажання приєднатись до кола прихильників цього заняття, не варто себе стримувати. Придбати ролики можна у спеціалізованому магазині, або ж звернувшись в інтернет-магазин ExtremStyle.

Вибір роликів для дорослого й дитини: чи є різниця

Критерії підбору роликових ковзанів для початківців майже однакові, як для дітей, так і для дорослих. Є лише три нюанси, які слід  врахувати:

  • Діти швидко ростуть. Тому, щоб нове придбання тішило юного роллера впродовж кількох років, найкраще зупинитись на розсувній конструкції: вони дозволяють регулювати розмір в певних межах.
  • Найменші новачки потребують роликів із легких матеріалів, щоб зменшити навантаження на м′язи, які розвиваються. Однак матеріал має бути достатньо міцним, аби запобігти травматизму.
  • Для захисту від травм обов′язково потрібно купити захисну амуніцію: наколінники, налокітники та шолом.

У всьому іншому орієнтуватись необхідно на загальні вимоги, які будуть описані нижче.

На що звернути увагу при покупці

Основних моментів чотири:

Тип черевика. Черевики можуть бути м′якими, твердими та комбінованими. Для новеньких підходить комбінований варіант: він міцно фіксує стопу, і при цьому добре захищає від ударів.

Кріплення. Для кріплення може використовуватись кліпса або шнурівка. Кліпса дозволяє швидко та якісно застібнути черевик, проте шнурівка більш надійна, і забезпечує підвищений комфорт, рівномірно натягуючись під час їзди.

Колеса. Для тих, хто лиши осягає ази, найкращими будуть ролики із великими поліуретановими колесами середньої щільності.

Розмір. Розмір має ідеально співпадати зі розміром стопи. Міряти потрібно на спортивні шкарпетки, і неодмінно проїхатись по магазині чи на території поряд, щоб зрозуміти, наскільки зручна конкретна модель.

Ролики, обрані за цими рекомендаціями, дозволять швидко навчитись техніці катання. З досвідом можна змінити модель на ту, яка буде підходити до індивідуального стилю їзди або для виконання трюків.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин