Точкові світильники: як вибрати

Точкові світильники використовуються як практичний і елегантний спосіб підсвічування простору або як декоративний акцент. Сучасний точковий світильник – це невеликий за розмірами освітлювальний прилад, що висвітлює невелику частину приміщення.

Точкові світильники є невід’ємною складовою загальної атмосфери будинку і серйозним дизайнерським інструментом при оформленні інтер’єру. За допомогою світильників можна додати приміщенню відтінок урочистості або таємничості, а також відчуття надійності, тепла і затишку.

 

Види точкових світильників за типом конструкції:

  • поворотні;
  • неповоротні;
  • поворотно-висувні;
  • споти;
  • даунлайт.

Видові особливості точкових світильників

Поворотні світильники застосовуються для створення спрямованого освітлення з плавним регулюванням кута. Неповоротні моделі підсвічують частину приміщення без регулювання напрямку потоку світла. Поворотно-висувні світильники підходять для зміни акцентів і зон освітлення на розсуд власника. Споти-світильники з поворотним механізмом пластичні і регулюються вручну. Вони розташовуються у вигляді геометричних фігур. Споти доступні в варіаціях вбудованого і накладного типу. Даунлайт використовується для точкового підсвічування і акцентування конкретних елементів інтер’єру.

Переваги точкових світильників

При виборі світильників потрібно враховувати призначення кімнати. За допомогою точкових світильників можна надати приміщенню більшого обсягу, візуально збільшити або зменшити висоту стін. Використовуючи точкове світло, можна створювати різні композиції, підкреслюючи окремі елементи інтер’єру, наприклад, підсвічені фотографії, статуетки, вази, які розташовані в нішах або просто стоять окремо.

Точкові світильники можуть стати незвичайним і яскравим акцентом в інтер’єрі. Вони можуть розташовуватися уздовж стін, на підлозі або стелі, в нішах, загалом, в тих місцях, які їм відведе ваша фантазія.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин