Віталій Малецький обговорив із Віце-міністром Литви проекти, які в подальшому будуть реалізовуватися у Кременчуці

Міському голові Кременчука вручили Подяку Міністерства закордонних справ як визнання роботи кременчуцької громади над розвитком двостороннього співробітництва.  

Сьогодні, 15 березня відбулася офіційна зустріч міського голови Віталія Малецького з представниками литовської делегації на чолі з заступником Міністра закордонних справ Литовської Республіки паном Дарюсом Скусявічюсом.

За інформацією прес-служби міськради, вітаючи гостей, міський голова Віталій Малецький наголосив на тому, що співпраця Кременчука та Литви,  розпочата декілька років тому, наразі вийшла на достатньо високий рівень розвитку. Розроблено та впроваджуються різні спільні проекти,  що стосуються різних сфер життєдіяльності Кременчука, а саме, реновації його житлового фонду та запровадження заходів із енергоефективності, будівництва та ремонту об’єктів дорожнього господарства, організації централізованого харчування в закладах охорони здоров’я, гуманітарної галузі тощо.

Віталій Малецький наголосив на тому, що незважаючи на тимчасові складнощі, Кременчук розвивається, в місті працюють підприємства, які представляють машинобудівну, хімічну, харчову, легкову галузі  промисловості тощо.  Багато з них успішно проходить переорієнтацію на європейські ринки. Керівник міста зазначив, що має переконання в тому, що на цьому двостороннє співробітництво не зупинятиметься, а дана зустріч стане стимулом для розвитку стосунків, для розробки нових перспективних планів на майбутнє.

Міністр закордонних справ Литовської Республіки пан Дарюс Скусявічюс відмітив, що Уряд Литви розглядає Україну в якості стратегічного партнера. За останній час відбулося чимало європейських бізнес-форумів, котрі дали поштовх для подальшого україно-литовського співробітництва.  Члени литовської делегації відмітили, що стосунки Кременчука та Алітуса можна назвати моделлю співпраці, яка має перспективне продовження.

У рамках зустрічі були обговорені проекти, які в подальшому реалізовуватися в різних галузях Кременчука. Пан Дарюс Скусявічюс вручив Подяку Міністерства закордонних справ  міському голові Віталію Малецькому як визнання роботи кременчуцької громади над розвитком двостороннього співробітництва.

 

Все по темі: Віце-міністром Литви  Кременчук  офіційна зустріч 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин