Астрологiчний прогноз на 18-24 березня

ОВЕН

Цей тиждень вiдкриває перед вами багато нових можливостей. Головне – зробити правильний вибiр i зайнятися в першу чергу тим, що укрiпить вашi матерiальнi позицiї. У особистому життi зараз ви схильнi керуватися почуттям обов`язку, i це може стати стимулом для важливих рiшень. Виконуйте зобов`язання – це хороший час для укладення мiцних союзiв, оформлення вiдносин, старту в новому напрямку.

ТIЛЕЦЬ

Зараз в центрi уваги опиняться домашнi справи i особистi вiдносини. Цiлком можливо, що теми виникнуть достатньо серйознi. У понедiлок не обмежуйте себе в можливостях – щось може приємно здивувати i порадувати. Ближче до кiнця тижня спробуйте зайняти активнiшу позицiю, повертайтеся до планiв, якi ви на якийсь час залишили.

БЛИЗНЮКИ

Ваша потреба в романтицi не має входити у суперечнiсть з тенденцiями до постiйностi. Зараз час поглиблювати зв`язки. Проявляйте емоцiйнiсть, обговорюйте з близькою людиною плани на майбутнє. Кульмiнацiя важливої теми можлива у четвер. Вiдверта розмова стане точкою вiдлiку для початку взаємодiї уже за новими правилами. Усе, що вiдбувається зараз, має серйознi перспективи, i краще не вiдкладати рiшення важливих питань на потiм.

РАК

Зараз ви готовi узяти на себе новi обов`язки. I якщо на роботi все йде задовiльно, то за бажання ви можете використати цей тиждень для домашнiх справ. Вплив планет бiльше схиляє до прикраси житлового простору, естетичних занять, вiдвiдин салонiв i магазинiв. З другої половини тижня випробуванням можуть пiддатися вашi почуття. Не йдiть вiд вiдвертої розмови з близькою людиною у четвер. Усе, що вiдбувається зараз, знакове i отримає розвиток найближчим часом.

ЛЕВ

Вас може охопити неспокiй – чи вистачить сил або коштiв для реалiзацiї тих планiв, якi у вас виникли. Поки особливо не поспiшаєте, але й не втрачайте можливостi, якi самi йдуть у руки. У середу не розслабляйтеся, iнакше швидкий розвиток подiй може вибити у вас грунт з-пiд нiг. Із четверга ви вже вiдновите контроль над важливими аспектами свого життя.

ДIВА

У вас з`являється можливiсть узяти реванш за всi упущенi можливостi, вiдстрочення i обмеження останнiх тижнiв. Розширюйте коло спiлкування. Друзi i родичi можуть скласти вам протекцiю i допомогти у втiленнi ваших iдей. Реалiзувати найбiльш важливу частину своїх планiв на цей тиждень краще всього у четвер. Операцiї i домовленостi бажано закрiплювати формально. У вiдносинах з близькими людьми, як нiколи, важлива згуртованiсть i умiння зрозумiти протилежну точку зору. Зараз добре об`єднуватися навколо якихось спiльних проектiв.

ТЕРЕЗИ

Головне – тримати в рiвновазi емоцiї. Тодi ви зможете спокiйно наполягти на своїй точцi зору i зробити все так, як вважаєте за потрiбне. Зростає роль друзiв у вашому життi. Цiлком iмовiрно, що з кимось із них ви захочете зайнятися спiльною справою. Це вдалий час для планування, обговорення перспектив i пошуку необхiдної iнформацiї. Не поспiшайте – момент для ривка ще не настав.

СКОРПIОН

Незважаючи на те, що ви готовi наполегливо рухатися до намiчених цiлей, поки не все вдасться узяти пiд контроль. Зi стартом нових проектiв доведеться зачекати, якщо вiдчуваєте, що партнери ще не «дозрiли», щоб пiдтримати вашi iнiцiативи. У особистому життi тенденцiї сприятливiшi. Знайдiть привiд для побачення у четвер, якщо шукаєте шлях до примирення.

СТРIЛЕЦЬ

Налаштуйтесь добре попрацювати. Це сприятливий час для того, щоб почати якийсь довготривалий проект. Якщо у понедiлок вам вдасться уникнути додаткового i не особливо бажаного навантаження, то спокiйно займайтеся пошуком необхiдної iнформацiї i ведiть переговори. Безпосередньо приступати до нової справи краще з наступного тижня. А поки –вiдпочивайте i розважайтеся.

КОЗЕРIГ

Якась важлива для вас тема йде до своєї кульмiнацiї. Найбiльш вiрогiднi змiни у сферi професiйнiй. Цей тиждень прояснить вашi можливостi i зобов`язання, якi треба на себе узяти, а вже самi подiї краще планувати на наступний тиждень. Не дайте емоцiям узяти верх над вами в середу, якщо вiдчуєте, що на вас чинять активний тиск.

ВОДОЛIЙ

Цей тиждень може стати випробуванням для ваших почуттiв. Можливо, якiсь стосунки не витримали перевiрку часом, i ви вирiшите вiд них вiдмовитися. Буде багато душевних розмов i визнань. Але якщо у вас з партнером є спiльнi справи або iнтереси, то вiдносинам може судитися саме зараз перейти на новий рiвень. У середу не пiддайтеся на провокацiї на роботi, а вдома будьте поблажливi до своїх близьких.

РИБИ

Якщо на порядку денному у вас є актуальнi питання або плануєте почати щось нове, то вам варто поквапитися. Важливi переговори теж не вiдкладайте на наступний тиждень. У особистому життi чудовi перспективи для змiцнення стосунків, що уже склалися. Але навiть безневинний флiрт може викликати ревнощi партнера.

Все по темі: астропрогноз  віщування  Гороскоп  поради 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин