Оприлюднили ухвалу, за якою НАБУ обшукувало житло радника Головка

У реєстрі оприлюднили текст ухвали, за якою детективи Національного антикорупційного бюро проводили обшуки у посадовців Полтавської обласної державної адміністрації.

14 березня у Єдиному державному реєстрі судових рішень оприлюднили текст ухвали у справі обшуків у Полтавській обласній державній адміністрації. Також слідчий суддя Солом’янського райсуду міста Києва Вікторія Жовтованюк ухвалила арештувати майно, вилучене під час обшуків.

Таким чином, наклали арешт на наступне майно, що було вилучене 22 лютого в ході проведення обшуку:

– грошові кошти в сумі 178 тисяч 775 євро;

– 5 банківських карток на ім’я Oleksandr Litvinov;

– моноблок “Apple”.

Згідно з ухвалою Солом’янського райсуду, під час досудового розслідування встановили, що службові особи Полтавської обласної державної адміністрації (далі – Полтавська ОДА), зокрема, голова ОДА Валерій Головко, його перший заступник Андрій Пісоцький, радник Голови Полтавської ОДА та директор Департаменту будівництва і житлово-комунального господарства Полтавської Тимофій Голбан вступили у злочинну змову і розробили злочинну схему з вимагання та одержання неправомірної вигоди від представників суб’єктів господарювання. За гроші вони мали забезпечити перемогу відповідного суб’єкта в державних закупівлях, які проводить Полтавська ОДА.

Детектив зазначає, що в серпні 2017 року фінансовий директор Консорціуму “АЛВІ РОД” та Міжнародного будівельного консорціуму “УКРБУДДОР”, основним видом діяльності яких є будівництво та ремонт житлових і нежитлових будівель, доріг, мостів брав участь у бізнес-форумі в Полтаві. Там він і познайомився з головою Полтавської ОДА Головком і його першим заступником Пісоцьким.

Під час цього спілкування у вищевказаних службових осіб Полтавської ОДА виник умисел на отримання неправомірної вигоди від фінансового директора за неперешкоджання останньому ведення бізнесу на території Полтавської області. Через це вони вимагали від нього перерахувати 200 тисяч доларів США на підконтрольну їм юридичну особу.

Згідно з ухвалою, радник голови Полтавської ОДА зустрівся (приблизно 4-5 серпня) з фінансовим директором “АЛВІ РОД” і повідомив йому про механізм отримання ними неправомірної вигоди, у вигляді грошової суми в розмірі 200 тисяч доларів США (або еквівалент в іншій валюті). Просив перерахувати їх на розрахунковий рахунок компанії “PROFIT MEDIA GROUP LP”.

Оскільки компанії підприємця займаються будівництвом та не можуть безпідставно перерахувати вказану суму, радник запропонував перерахувати цю суму на підставі фіктивного договору за нібито поставлені запасні частини для вагонів електричок, які в т.ч. ремонтує компанія “ALBUVE, SIA” (м. Рига).

9 серпня 2017 року, перебуваючи в місті Рига, фінансовий директор перерахував на розрахунковий рахунок компанії “PROFIT MEDIA GROUP LP” грошову суму в розмірі 176 тисяч євро.

Детектив зазначав, що 11 серпня 2017 року під час зустрічі з фінансовим директором у своєму службовому кабінеті голова Полтавської ОДА Валерій Головко повідомив, що знає про перерахунок коштів й зауважив, що у бюджеті Полтавської області на 2018 рік передбачені видатки в розмірі 650 мільйонів гривень під будівництво і ці гроші запланують під фінансування роботи компаній.

Після цього фінансовий директор компаній із радником голови ОДА зайшли в кабінет до Андрія Пісоцького, в ході розмови Пісоцький, знаючи про наявність в представника підприємств про нерухомості в Іспанії, вимагав від нього за свій рахунок оплатити їм відпочинок в Іспанії.

Фінансовий директор Консорціуму “АЛВІ РОД” та Міжнародного будівельного консорціуму “УКРБУДДОР” через тиждень зустрів в місті Малага (Іспанія) голову ОДА, його першого заступника, радника голови ОДА та директора департаменту Полтавської ОДА, яких за власний рахунок, на вимогу останніх, поселив у своєму приватному будинку  з 3 серпня до 8 серпня 2017 року.

Підприємець оплатив всі фінансові витрати зазначених осіб за тиждень проживання і відпочинку в Іспанії становили близько 70 тисяч євро, а саме: ресторани, поїздки, оренда яхти, купівля парфумерії, одягу, ювелірних прикрас.

Крім того, на вимогу Головка і Пісоцького оплатили і придбали 12 мобільних телефонів “Apple iPhone X”, вартістю 1 тисяча 329 євро за одиницю та 1 комп’ютер “Apple MacBook Pro”, вартістю 4 тисячі 725 євро. Із яких 6 телефонів забрав Головко, 6 телефонів і комп’ютер забрав Пісоцький.

Наприкінці 2017 року Пісоцький вимагав у фінансового директора придбати на день народження Головку новий автомобіль “Mercedes-Benz G 63 AMG”. 16 листопада 2017 року він придбав автомобіль “Mercedes-Benz AMG G 63”, вартістю близько 120 тисяч євро та здійснив тюнінгові роботи в тюнінг-ательє “Brabus”, за які заплатив ще близько 170 тисяч євро.

Надалі Голова ОДА повідомив директору компаній, що з 1 січня 2018 року він може приступати до ремонтних робіт, прибирання снігу, тощо загальною протяжністю близько 2 тисячі 600 км у Полтавській області та готуватися до проведення тендеру на вказані роботи, перемогу у якому він, як Голова ОДА разом із іншими службовими особами забезпечить, відповідно до раніше наданих гарантій.

17 січня 2018 року, як стверджує детектив, Головко попросив у підприємця в борг суму в 100 тисяч доларів США, обіцяючи їх віддати через тиждень.

В кінці лютого 2018 року Пісоцький віддав 50 тисяч доларів США (із позиченої суми в 100 000 дол. США).

22 лютого 2019 року в ході проведеного обшуку за місцем проживання Олександра Литвинова детективи НАБУ виявили та вилучили наступні предмети та речі: грошові кошти в сумі 165 тисячі 200 доларів США; грошові кошти в сумі 178 тисяч 775 євро; грошові кошти в сумі 762 тисячі 500 гривень; 5 банківських карток на ім’я Oleksandr Litvinov та моноблок “Apple”.

Все по темі: НАБУ  обшук  ухвала 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин