55 тис грн аліментів та 19 тис грн штрафних санкції стягнуто з жителя Чутівського району

За словами очільника юстиції Полтавщини Олега Тимченка, стягнення заборгованості зі сплати аліментів – один з ключовихнапрямів роботи державних виконавців. Законодавчі ініціативи #ЧужихДітейНеБуває, які булиувалиніу 2018 році, суттєво посилили відповідальність неплатників аліментів іпродемонстрували вражаючий результат.

За минулий рік державними виконавцями області стягнуто понад 287 млн грн аліментів.

Про це повідомляє прес-служба ГТУЮ у Полтавській області.

Для тих хто не поспішає виконувати рішення суду добровільно, в обласному управлінні юстиції розповідаютьреальні історії, як приклад того, чому не варто так робити!

«Завдяки дії законів #ЧужихДітейНеБуває державні виконавці отримали значні важилівпливу на неплатників аліментів і, наразі, боржники змушені сплачувати не лише заборгованість по аліментах, а й штрафні санкції», – наголосив Олег Тимченко.

Житель Чутівського району, який отримав постанови державного виконавця про тимчасове обмеження його прав, був змушений одним платежем сплатити майже 55 тис грн аліментів та понад 19 тис грн штрафних санкцій. Крім того, чоловік сплатив виконавчий збір, який склав 10% від суми боргу.

«Вкотре переконуюся, вчасно виявлена турбота до ваших дітей – це не лише повага і довіра з їхньої сторони, а й економія вашого часу і грошей! Виконуйте рішення суду добровільно! Ваші діти цього варті!», – зауважив очільник юстиції Полтавщини Олег Тимченко.

Загалом завдяки запровадженню дієвих санкцій проти неплатників аліментів у рамках ініціативи #ЧужихДітейНеБуває державні виконавці стягнули на користь українських дітей 5,2 млрд грн.

 

 

 

Все по темі: аліменти та штрафні санкції  Полтавщина  стягнення на користь дітей 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
3 Квітня, 2020 П’ятниця
більше новин