Мер Кременчука порушив перед Президентом України проблеми Крюківського мосту

Президент України пообіцяв врегульовати дане питання.

Минулими вихідними   у Полтаві з робочим візитом перебував Президент України  Петро Порошенко, який брав участь у засіданні Ради регіонального розвитку.

Про це повідмоляє прес-служба міськради.

Участь у заході взяв і міський голова Віталій Малецький. Під час виступу на засіданні Ради регіонального розвитку керівник міста порушив перед Петром Порошенком  проблеми мостового переходу через річку Дніпро. Він зазначив, що балансоутримувач Крюківського мосту Південна залізниця  не ремонтує дорожнє покриття автомобільної частини мосту, посилаючись на те, що воно не знаходиться у них на балансі.  Кременчуку доводиться ремонтувати його за рахунок коштів міського бюджету, про те, тут виникає правова колізія, оскільки воно і не на балансі  міста. Правоохоронці вважають це нецільовим використанням бюджетних коштів.

Президент України пообіцяв, що це питання буде врегульовано. Він зазначив: «Моя позиція тут чітка і однозначна – все, що знаходиться на території громади, має належати громаді».

Віталій Малецький також звернув увагу Петра Порошенка на те, що й новий міст повинен бути збудований не в полях поблизу Горішніх Плавнів, а в Кременчуці, оскільки місто вже давно займається цим питанням і має розроблене ТЕО.

 

 

 

Все по темі: Кременчук  Крюківський міст  Президент України 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин