Відсьогодні розпочато поточний ремонт автошляхів Кременчука

Сьогодні, 18 березня дорожники Кременчука розпочали роботи з проведення поточного ремонту дорожнього покриття міських автомагістралей.  

До цього часу майже місяць вони виконували тимчасовий ремонт проїжджчих частин доріг, щоб зменшити ямковість, яка на них з’явилася  впродовж зимового періоду внаслідок значного транспортного навантаження та великого обсягу опадів.

За інформацією прес-служби міськради, із настанням стабільних температурних показників зовнішнього повітря, за яких є можливим виконання поточного ремонту, КП «Шляхове ремонтно-будівельне управління» розпочало такий ремонт на вулиці Вадима Пугачова з переходом на провулок Медовий.

На цій ділянці автомагістралі наразі працює велика дорожня фреза, що була придбана минулого року за кошти міського бюджет. У порівнянні з тими, що раніше працювали на міських автошляхах, нова фреза є  високотехнологічною  з великою працездатністю. Вона пристосована під зняття ушкодженого асфальтобетону різної висоти. Після фрезерування на місце ремонту вийдуть інші одиниці дорожньої техніки – новий асфальтоукладчик і котки, якими минулого року також поповнилася ремонтна ланка автопарку ШРБУ.

 

Все по темі: автошляхів  Кременчук  поточний ермонт 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин