Відсьогодні розпочато поточний ремонт автошляхів Кременчука

Сьогодні, 18 березня дорожники Кременчука розпочали роботи з проведення поточного ремонту дорожнього покриття міських автомагістралей.  

До цього часу майже місяць вони виконували тимчасовий ремонт проїжджчих частин доріг, щоб зменшити ямковість, яка на них з’явилася  впродовж зимового періоду внаслідок значного транспортного навантаження та великого обсягу опадів.

За інформацією прес-служби міськради, із настанням стабільних температурних показників зовнішнього повітря, за яких є можливим виконання поточного ремонту, КП «Шляхове ремонтно-будівельне управління» розпочало такий ремонт на вулиці Вадима Пугачова з переходом на провулок Медовий.

На цій ділянці автомагістралі наразі працює велика дорожня фреза, що була придбана минулого року за кошти міського бюджет. У порівнянні з тими, що раніше працювали на міських автошляхах, нова фреза є  високотехнологічною  з великою працездатністю. Вона пристосована під зняття ушкодженого асфальтобетону різної висоти. Після фрезерування на місце ремонту вийдуть інші одиниці дорожньої техніки – новий асфальтоукладчик і котки, якими минулого року також поповнилася ремонтна ланка автопарку ШРБУ.

 

Все по темі: автошляхів  Кременчук  поточний ермонт 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
28 Лютого, 2020 П’ятниця
27 Лютого, 2020 Четвер
26 Лютого, 2020 Середа
більше новин