Мер Кременчука звернувся до Президента України щодо необхідності збільшення екологічного податку

Міський голова Віталій Малецький, виступаючи на засіданні Ради регіонального розвитку Полтавської області, звернув увагу Президента України Петра Порошенка на те, що робота у місті багатьох промислових підприємств негативно впливає  на екологію  Кременчука.

Про це повідмоляє прес-служба міськради.

Керівник міста розповів про природоохоронні заходи, які проводяться у Кременчуці для мінімізації впливу промисловості, зокрема: висаджування зелених насаджень, розвиток парків і скверів, створення нових зелених зон тощо. В той же час він підкреслив, що  з екологічного податку, які сплачують промислові підприємства, в містах залишається лише  25%. Цього, на думку міського голови, замало.  Для таких промислових гігантів як Кременчук варто було б залишати не менше  75% цього податку. Тоді б місто могло проводити більш дієві заходи щодо зменшення негативного впливу на екологію роботи промислових підприємств.

Петро Порошенко погодився, що екологічний податок повинен використовуватися виключно на покращення екологічної ситуації в місті.  В той же час він наголосив, що необхідно розробити дієвий механізм його стягнення, щоб стимулювати самі промислові підприємства до зменшення шкідливих викидів.

 

Все по темі: звернувся до Президента України  мер Кременчука  щодо необхідності збільшення екологічного податку 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин