Прості поради кременчужанам щодо зменшення споживання енергії

За останні кілька років комунальні тарифи значно зросли і така тенденція триватиме. Згідно з проектом Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, ціни на електроенергію знову підвищать майже на 16%. Ми хочемо, щоб наші клієнти проживали в комфортних умовах і платили менше, тому зібрали кілька простих, але ефективних порад, про економію енергії та підвищенню власної енергоефективності, які можуть стати в нагоді кожному.

Навряд чи багато хто замислюється про те, наскільки складною є система виробництва і постачання електроенергії. Однак, врешті-решт, електроенергія надходить у розподільний щит багатоквартирного будинку і саме тут починається зона впливу і відповідальності кожного. Електричні мережі багатоповерхівок належать їх співвласникам. За їх технічним станом стежить або ОСББ, або компанія, яка обслуговує будинок і прибудинкову територію. На жаль, у багатьох будинках внутрішньобудинкові електромережі в жахливому стані, оскільки їх не обслуговували десятиліттями.

Для багатьох будинків істотним джерелом економії витрат є освітлення під’їзду. Саме тому у всіх будинках, що знаходяться в управлінні нашої компанії, ми впроваджуємо енергозберігаючі технології. Для цього поступово проводиться установка енергозберігаючих світлодіодних LED-світильників, які дозволять знизити витрати на електроенергію на освітлення місць загального користування. Крім того, ці світильники є антивандальними – їх неможливо зняти без ушкодження, що допоможе забезпечити наявність якісного освітлення на кожному поверсі будівлі. У чому ж перевага таких світильників? Нові лампи економніше звичайних в 15 разів. Наприклад, якщо звичайна лампа споживає 60 Вт, то нова світлодіодна – лише 4 Вт. Установка світлодіодних світильників є інвестиційною програмою і в тариф не включена.

Отримати чисту грошову економію можна і в масштабах квартири. Кілька простих правил, які дозволять істотно зменшити споживання електроенергії:

– виходячи з дому, вимикайте з розетки всі побутові прилади, а особливо ноутбуки, телефони та планшети після того, як вони зарядилися;

– не забувайте вчасно міняти і чистити фільтри пилососа, інакше він буде використовувати більше електроенергії;

 – регулярно розморожуйте холодильник,

 – завантажуйте пральну машину згідно з інструкцією: часткове або надмірне заповнення призводить до перевитрати енергії на 30%;

– замініть всі лампи накалювання на енергозберігаючі.

«Ми розпочали масштабну програму зі встановлення економічних світлодіодних світильників у під’їздах багатоквартирних будинків, адже саме споживання електроенергії, що включає в себе освітлення місць загального користування, – суттєва складова тарифу. LED-світильники дозволяють знизити енергоспоживання в кілька разів. Зекономлені кошти ми спрямовуємо на виконання інших робіт, таких як проведення поточних ремонтів», – розповів директор «Місто для людей Кременчук» Сергій Зінченко.

 

Все по темі: "Місто для людей Кременчук"  поради  щодо зменшення споживання енергії 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
15 Вересня, 2019 Неділя
14 Вересня, 2019 Субота
13 Вересня, 2019 П’ятниця
12 Вересня, 2019 Четвер
більше новин