Шпалери Rasch − різноманіття матеріалів та дизайнерських розробок

На момент заснування (а це більше, ніж півтора сотні років тому) компанія Rasch займалась виробництвом гобеленів. З появою нових матеріалів та технологій під цим брендом стали випускатись шпалери. Фірма завжди старалась йти в ногу з часом, включаючи в товарний ряд продукцію різних видів та стилістичних варіацій. Сьогодні шпалери Раш доступні для всіх, незалежно від того, скільки коштів планується витратити на їх придбання: компанія пропонує полотна класу «люкс», середньої цінової категорії та бюджетні моделі. Якість завжди на висоті, тому що бренд дбає про свою репутацію та задоволення потреб покупців.

Які види шпалер за матеріалом виготовляє марка Rasch

За типом матеріалу шпалери цього виробника класифікуються на наступні види:

  • Паперові. Такі вироби доступні за ціною, підходять для кімнат з низькою вологістю повітря. Вони можуть мати гладку поверхню або тиснення, бути однотонними або із нанесенням зображень.
  • Флізелінові – виготовляються шляхом пресування паперових та текстильних волокон, які зміцнюються спеціальними зв′язувальними компонентами. Вони міцніші, ніж паперові, стійкі до зовнішніх впливів, зазвичай придатні для перефарбовування.
  • Текстильні. Ці моделі відносяться до найдорожчих та найбільш вишуканих матеріалів для декору стін. В ролі верхнього шару шпалер можуть застосовуватись різні волокна: льон, віскоза, шовк і т.д. За такими шпалерами потрібен особливо дбайливий догляд, їх не можна мити і використовувати звичайну побутову хімію для чистки.
  • Вінілові варіанти найстійкіші до вологи, перепадів температур та інших агресивних факторів. Тому їх рекомендовано наклеювати на кухні чи у ванній кімнаті замість керамічної плитки.

Такий широкий вибір дає можливість зробити повноцінний ремонт житла, використовуючи декоративні покриття одного бренду.

Дизайнерські рішення: від класики до креативності

Компанія Rasch щороку запускає в продаж нові колекції, які характеризуються не тільки новими відтінками та малюнками, а й співзвучністю з останніми тенденціями моди в сфері дизайну інтер′єрів. Класичні строгі візерунки або ніжні квіти, яскрава геометрія чи фотопринти, і багато іншого – все це пропонується вибагливим смакам покупців. Також в каталозі бренду представлені лінійки для дитячих кімнат – з веселими малюнками і «портретами»  мультиплікаційних персонажів.

google-site-verification: google592c7ad1f81d595c.html

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин