До Кременчука завітав Надзвичайний і Поважний Посол Латвії

У Кременчуці перебуває Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки Юріс Пойканс.

Вітаючи гостей, міський голова Віталій Малецький наголосив, що Кременчук є активним містом у  галузі спілкування та співробітництва з країнами Балтії. На сьогоднішній день у нашого міста встановлені міцні партнерські стосунки з Литвою та побратимські зв’язки з литовським містом Алітус. Віталій Малецький наголосив, що Кременчук має потужній науковий та економічний потенціали.  В нашому місті зацікавлені в збільшенні товарообороту з Латвійською Республікою, просуванні продукту кременчуцьких промислових підприємств на латвійській ринок, розвитку та реалізації проектів в гуманітарній галузі тощо.

Керівник міста коротко окреслив перспективи розвитку Кременчука на найближчий час. Зокрема, він зазначив, що завдяки процесам децентралізації, що активно підтримується Президентом України Петром Порошенком, наразі місцеве самоврядування України отримало додаткові фінансові ресурси, які відкрити додаткові шляхи фінансування проектів місцевого значення. У Кременчуці ці кошти спрямовуються в розвиток соціальної інфраструктури, ремонт і будівництво дорожнього господарства, енергомодернізацію тощо. Міський голова Віталій Малецький висловив сподівання, що перший візит Надзвичайного та Повноважного Посла Латвійської Республіки Пана Юріса Пойканса стане початком розвитку взаємовигідних партнерських відносин між Кременчуком і Латвією.

У вітальному слові Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки Юріс Пойканс підкреслив, що перші його враження від  Кременчука дуже позитивні та приємні. Місто виглядає красивим, чистим і доглянутим. Голова латвійської  делегації наголосив, що Латвія відкрита до співпраці з Кременчуком,  тому обом сторонам наразі слід шукати шляхи для взаємовигідного партнерства в різних галузях і встановлення побратимських стосунків між Кременчуком і одним із міст Латвії.

Все по темі: Кременчук  Надзвичайний і Поважний Посол Латвії  Юріс Пойканс 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
3 Квітня, 2020 П’ятниця
більше новин