Кременчужанину потрібна термінова допомога на лікування

Кременчужанка Марина Сапко просить небайдужих про допомогу. Її чоловікові Андрію поставили страшний діагноз: рак шлунка 3 стадія, карценіматоз очеревини.

Про це вона повідомляє на своїй сторінці в «Фейсбук»

«Ніколи не писала пости, і ніколи не думала, що в житті доведеться почати з такого … Дуже страшно сприймати реальність, та й свідомість відмовляється це приймати, але на жаль, це факт. У нашу сім’ю дуже несподівано прийшла біда.

Земля пішла з-під ніг у той момент, коли хірург сказав, що це не операбельність, а так як проблеми з ниркою, хімію робити ризиковано. Знаєте, в той момент я почала заздрити тим людям, які проходили лікування в інституті раку, яких оперували, а не просто запропонували експериментальне лікування, в якому нам, на жаль, теж відмовили, з огляду на проблеми з тієї ж ниркою. Але руки опустити ми просто не могли. У будинки чекає син, який вже все розуміє, і кожен раз питає: «Мама, але це ж лікується?». А дивлячись Полуторогодовалий довгоочікуваної татової принцесі в очі, просто не можна здаватися. Я почала розсилку документів по всім клінікам, Ізраїль запропонував програму дообстеження і лікування. Дуже прошу всіх, хто знає нашу сім’ю, допомогти врятувати нашого улюбленого тата і чоловіка.

Допоможіть хто чим може: молитвами, перепис, грошима, без Вас ми, на жаль, не впораємося», – йдеться в повідомленні.

Карта Приват Банку 5168 7554 3201 3858 Сапко Андрій Олександрович

0673182066 Сапко Марина (дружина)

Все по темі: Кременчук  на лікування  потрібна допомога 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
18 Листопада, 2019 Понеділок
15 Листопада, 2019 П’ятниця
більше новин