Починається нерест: де заборонено ловити рибу

 

 

Перелік нерестовищ на Кам’янському і Кременчуцькому водосховищах і річках, на яких любительський лов риби в період нересту заборонений:

📍Власівська затока (лівий берег) – від початку садівничого товариства “Будівник”, включаючи Самусіївські плавні до затоки Кагамлик. Від корінного берега до фарватера (600 га)

📍Білецьківські плавні (правий берег) – від дитячого табору “Чайка” вниз по течії до причалу колишнього рибгоспу “Верхньодніпровець”. Від корінного берегу до островів “Зелений”, “Динька”, “Попівка” (1400 га)

📍Внутрішні затоки о. Шаломай

📍Івківські плавні (лівий берег) – від входу в річище Контарево до виходу з річища в р. Псел (300 га)

📍Від гирла річки Псел на південну закінченість о. Вовчок вгору до мосту (100 га)

📍Кам’яно-Потоцькі плавні (правий берег) – від човнової станції КВСЗ-1 до риббригади №2 рибгоспу “Вітеко” (зараз – база відпочинку “Маяк”) (400 га)

📍Від вантажного річкового порту Комсомольськ (лівий берег) до Тахтаївського кар’єру, включаючи Саловські, Келебердянські, Григоро-Бригадировські, Солошинські плавні – від корінного берегу до фарватера (4000 га)

📍Чикалівські, Успенські плавні (правий берег) – від Чикалівського кар’єру до Дереївського кар’єру. Від корінного берега до фарватера (400 га)

📍Гирло р. Ворскла (лівий берег) – від рибгоспу “Ворсклянське” до мосту біля с. Лучки (1700 га)

📍Ворсклянська заплава – плавні від с. Вільховатка до турбази “Жемчужина” (с. Радянське) вглиб водоймища до фарватера, включаючи острови Вишняки, Орлянський (6000 га)

📍Від водозабору Редутського щебеневого заводу, вздовж півострова Крячівський з внутрішніми затоками включно з затокою Барбара до пляжу м. Горішні Плавні (130 га)

📍На Кременчуцькому водосховищі – Сулинська затока загальною площею 31,16 тис. га

Примітка: в малих річках нерестовищами є всі в межень заплавні водойми річок Псел, Ворскла в межах Полтавської області, р. Сула на підконтрольній нашого патруля території.

 

Все по темі: заборонено  ловити  нерест  риба 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
21 Липня, 2019 Неділя
20 Липня, 2019 Субота
19 Липня, 2019 П’ятниця
більше новин