Поліклініка на Молодіжному поступово змінюється: відкрито конференц-залу

У поліклінічному відділенні лікарні «Кременчуцька», що на Молодіжному, після капітального ремонту відкрито конференц-залу. Роботи проведено за рахунок коштів міського та обласного бюджетів.

За інформацією прес-служби міськради, якість виконання ремонтних робіт перевірили міський голова Віталій Малецький, його заступник Ольга Усанова, депутат Кременчуцької міської ради Костянтин Терещенко. Вигляд нового сучасного залу приємно вразив. Замість старого, з обдертими стінами приміщення, наразі маємо сучасний конференц-зал, в якому все грамотно організовано, пристосовано для проведення медичних нарад, семінарів і симпозіумів, курсів підвищення кваліфікації медперсоналу, заходів загально лікарняного плану.

В таких умовах кременчуцьким медикам  буде приємно навчатися новим методам лікування  та ділитися своїм досвідом із колегами.

Міський голова Віталій Малецький зазначив, що міська влада й надалі продовжуватиме курс на оновлення медичних закладів міста, створення комфортних умов для роботи медиків та надання якісних послуг пацієнтам. Він висловив слова вдячності депутату Кременчуцької міської ради Костянтину Терещенку за те, що він не тільки ініціював проведення даного ремонту, але й всіляко сприяв та контролював його хід, а також депутату обласної ради Наталі Макаруші, за виділені кошти з обласного бюджету.

Все по темі: конференц-зала  Кременчук  поліклініка на Молодіжному 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин